HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Simon Rompa  875 2e   6 2 1 3 5   994.83     875  
2   Arie van Diggele  866 2e   6 2 1 3 5   985.50     866  
3   Glenn Hardenberg  798 2e   6 2 0 4 4   1123.83     798  
4   Robert van Diggele  818 2e   6 1 2 3 4   1008.67     818  
5   René Runhaar  799 2e   6 2 0 4 4   994.67     799  
6   Nico Mul  850 2e   6 2 0 4 4   948.17     850  
7   Bart Wiggemansen  2e   6 1 2 3 4   910.83     900  
8   Ad Vreeswijk  820 2e   6 1 2 3 4   874.83     820  
9   Nerin Bisseswar  819 2e   6 1 1 4 3   971.33     819  
10   Ron Jongejan  759 2e   6 1 1 4 3   929.50     759  
11   Hans Knobbe  631 2e   6 0 3 3 3   860.33     631  
12   Wynton Meijer  770 2e   6 0 2 4 2   892.50     770  
13   Frits Stoelwinder  746 2e   6 0 2 4 2   873.17     746  
 Ronde 6 
 za 14-09-2019  Hans Knobbe (631) - Frits Stoelwinder (746) 1-1
 Jan-Maarten Koorn (942) - Wynton Meijer (770) 2-0
 Ron Jongejan (759) - René Runhaar (799) 0-2
 Nerin Bisseswar (819) - Arie van Diggele (866) 0-2
 Bart Wiggemansen  - Ad Vreeswijk (820) 1-1
 Nicole de Vries (955) - Glenn Hardenberg (798) 2-0
 Robert van Diggele (818) - Cor Boot (931) 0-2
 Siegfried Parbhoe (976) - Simon Rompa (875) 1-1
 Barbara Graas (996) - Nico Mul (850) 2-0
 Daniël Boom (917) - Jan van Beeck (1018) 0-2
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) - Bert van Oosterom (1096) 0-2
 John Folkers (987) - Arno Kooloos (1074) 0-2
 Gé Berbee (957) - Frans Teijn (1070) 1-1
 Rinus Kromhout (1053) - Cees van der Vlis (1121) 1-1
 Roland Kreeft (1001) - Arie Schoneveld (1053) 2-0
 Hans Kromhout (1073) - Johan van de Velde (902) 2-0
 Aart Slager (1049) - Martin de Jong (1156) 0-2
 Gerard van Velzen (1011) - Jan Ekke de Vries (1364) 0-2
 Anton Kosior (1275) - Rudi van Velzen (1009) 2-0
 Berke Yigittürk (1210) - Jan van der Star (1216) 0-2
 Losseni Savané (1256) - Richard Kromhout (1360) 1-1
 Arjen de Mooij (1321) - Jacqueline Schouten (1081) 2-0
 Bonne Douma (1041) - Theo Voorspuij (1280) 0-2
 Krijn ter Braake (1293) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-2