HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   9 6 3 0 15 96 103
2   Alexander Baliakin GMI 2390   H   9 6 3 0 15 95 103
3   Ben Provoost MF 2283   H   9 5 3 1 13 91 100
4   Jan van Dijk MF 2284   H   9 6 1 2 13 90 98
5   Taeke Kooistra MF 2179   H   9 3 6 0 12 94 100
6   Leopold Sekongo MI 2244   H   9 5 2 2 12 93 102
7   Jos Stokkel GMI 2278   H   9 4 4 1 12 91 100
8   Jaap Knipper  2033   H   9 5 2 2 12 71 76
9   Peter van der Stap MF 2151   H   9 4 3 2 11 83 89
10   Jan Ekke de Vries  2222   H   9 4 3 2 11 82 89
11   Rik Smit  2036   H   9 3 5 1 11 81 81
12   Henk Kalk MF 2175   H   9 3 5 1 11 81 90
13   Cees van der Vlis  1992   H   9 4 3 2 11 80 86
14   Rob Knevel  1980   H   9 4 3 2 11 77 84
15   Marcel Knipper  2181   H   9 2 6 1 10 92 97
16   Gert Bosker  2121   H   9 3 4 2 10 91 97
17   Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   9 4 2 3 10 89 96
18   Jakob Pronk  2066   H   9 4 2 3 10 88 95
19   Hans Zondervan  2101   H   9 3 4 2 10 83 90
20   Jan van Meggelen MF 2202   H   9 4 2 3 10 81 88
21   Erwin Heslinga MF 2151   H   9 4 2 3 10 80 87
22   Bert Dollekamp  2103   H   9 5 0 4 10 72 77
23   Tom Westhof    H   9 4 2 3 10 65 70
24   Koos van Amerongen MF 2214   H   9 3 3 3 9 92 101
25   Floris Tol  2016   H   9 4 1 4 9 84 91
26   Jan Adema  2154   H   9 4 1 4 9 83 90
27   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   9 3 3 3 9 77 83
28   Bert van Oosterom  1964   H   9 3 3 3 9 74 79
29   Menno de Block  2089   H   9 3 3 3 9 74 81
30   Lisa Scholtens  1938   H   9 4 1 4 9 73 73
31   Geert Lubberink  1954   H   9 4 1 4 9 72 78
32   Jan Starke  2008   H   9 2 4 3 8 77 82
33   John Folkers  1911   H   9 4 0 5 8 76 83
34   Jan Siegers  1869   H   9 3 2 4 8 66 71
35   Herman Beuzel    H   9 3 2 4 8 65 65
36   Berend Plijter  2019   H   9 2 4 3 8 61 66
37   Johan Tuenter  1900   H   9 3 2 4 8 60 60
38   Jaap Huizinga  1999   H   9 2 3 4 7 76 83
39   Kor de Groot  2011   H   9 3 1 5 7 73 78
40   Douwe Douma  1907   H   9 3 1 5 7 71 77
41   Barbara Graas MIF 1943   H   9 2 3 4 7 69 75
42   Nicole Schouten  1842   H   9 2 3 4 7 65 70
43   Gert Brink  1872   H   9 2 3 4 7 64 70
44   Gerrit Roeterdink  1923   H   9 2 3 4 7 64 64
45   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   9 2 2 5 6 63 68
46   Pascal Strijker  1900   H   9 2 2 5 6 59 59
47   Henk Pruim  1908   H   9 2 2 5 6 58 58
48   Merijn Wiggers    H   9 2 2 5 6 53 53
49   Bart Jan Kortleven  1900   H   9 2 1 6 5 66 71
50   Gerrit Vijfschagt    H   9 2 1 6 5 57 57
51   Robby ter Harmsel    H   9 1 3 5 5 57 62
52   Ties Willems    H   9 0 0 9 0 61 66
 Ronde 9 
 za 26-10-2019  Alexander Baliakin (2390) - Ben Provoost (2283) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2345) - Taeke Kooistra (2179) 1-1Partij
 Jan van Dijk (2284) - Andrew Tjon A Ong (2180) 2-0Partij
 Jan van Meggelen (2202) - Leopold Sekongo (2244) 0-2Partij
 Hans Zondervan (2101) - Jos Stokkel (2278) 0-2Partij
 Gert Bosker (2121) - Jaap Knipper (2033) 0-2Partij
 Marcel Knipper (2181) - Jan Ekke de Vries (2222) 1-1Partij
 Koos van Amerongen (2214) - Peter van der Stap (2151) 0-2Partij
 Lisa Scholtens (1938) - Henk Kalk (2175) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2151) - Jakob Pronk (2066) 1-1Partij
 Kor de Groot (2011) - Menno de Block (2089) 0-2Partij  
 Jan Adema (2154) - Rob Knevel (1980) 0-2
 Rik Smit (2036) - Floris Tol (2016) 2-0
 Cees van der Vlis (1992) - Geert Lubberink (1954) 2-0
 Bert Dollekamp (2103) - Jan Siegers (1869) 2-0
 John Folkers (1911) - Tom Westhof  0-2
 Bert van Oosterom (1964) - Nicole Schouten (1842) 2-0
 Jan Starke (2008) - Herman Beuzel  1-1
 Jacqueline Schouten (2013) - Douwe Douma (1907) 2-0
 Berend Plijter (2019) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 2-0
 Gert Brink (1872) - Jaap Huizinga (1999) 1-1
 Gerrit Roeterdink (1923) - Barbara Graas (1943) 1-1
 Johan Tuenter (1900) - Gerrit Vijfschagt  2-0
 Pascal Strijker (1900) - Bart Jan Kortleven (1900) 1-1
 Merijn Wiggers  - Robby ter Harmsel  2-0
 Henk Pruim (1908) - Ties Willems  2-0