HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Lisa Scholtens  1938   H   9 4 1 4 9 73 73
2   Jan Starke  2008   H   9 2 4 3 8 77 82
3   Jan Siegers  1869   H   9 3 2 4 8 66 71
4   Herman Beuzel    H   9 3 2 4 8 65 65
5   Johan Tuenter  1900   H   9 3 2 4 8 60 60
6   Nicole Schouten  1842   H   9 2 3 4 7 65 70
7   Gert Brink  1872   H   9 2 3 4 7 64 70
8   Gerrit Roeterdink  1923   H   9 2 3 4 7 64 64
9   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   9 2 2 5 6 63 68
10   Pascal Strijker  1900   H   9 2 2 5 6 59 59
11   Bart Jan Kortleven  1900   H   9 2 1 6 5 66 71
12   Gerrit Vijfschagt    H   9 2 1 6 5 57 57
13   Robby ter Harmsel    H   9 1 3 5 5 57 62
 Ronde 9 
 za 26-10-2019  Alexander Baliakin (2390) - Ben Provoost (2283) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2345) - Taeke Kooistra (2179) 1-1Partij
 Jan van Dijk (2284) - Andrew Tjon A Ong (2180) 2-0Partij
 Jan van Meggelen (2202) - Leopold Sekongo (2244) 0-2Partij
 Hans Zondervan (2101) - Jos Stokkel (2278) 0-2Partij
 Gert Bosker (2121) - Jaap Knipper (2033) 0-2Partij
 Marcel Knipper (2181) - Jan Ekke de Vries (2222) 1-1Partij
 Koos van Amerongen (2214) - Peter van der Stap (2151) 0-2Partij
 Lisa Scholtens (1938) - Henk Kalk (2175) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2151) - Jakob Pronk (2066) 1-1Partij
 Kor de Groot (2011) - Menno de Block (2089) 0-2Partij  
 Jan Adema (2154) - Rob Knevel (1980) 0-2
 Rik Smit (2036) - Floris Tol (2016) 2-0
 Cees van der Vlis (1992) - Geert Lubberink (1954) 2-0
 Bert Dollekamp (2103) - Jan Siegers (1869) 2-0
 John Folkers (1911) - Tom Westhof  0-2
 Bert van Oosterom (1964) - Nicole Schouten (1842) 2-0
 Jan Starke (2008) - Herman Beuzel  1-1
 Jacqueline Schouten (2013) - Douwe Douma (1907) 2-0
 Berend Plijter (2019) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 2-0
 Gert Brink (1872) - Jaap Huizinga (1999) 1-1
 Gerrit Roeterdink (1923) - Barbara Graas (1943) 1-1
 Johan Tuenter (1900) - Gerrit Vijfschagt  2-0
 Pascal Strijker (1900) - Bart Jan Kortleven (1900) 1-1
 Merijn Wiggers  - Robby ter Harmsel  2-0
 Henk Pruim (1908) - Ties Willems  2-0