HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 1504   H   9 6 3 0 15 96 103
2   Alexander Baliakin GMI 1550   H   9 6 3 0 15 95 103
3   Ben Provoost MF 1420   H   9 5 3 1 13 91 100
4   Jan van Dijk MF 1414   H   9 6 1 2 13 90 98
5   Taeke Kooistra MF 1296   H   9 3 6 0 12 94 100
6   Leopold Sekongo MI 1321   H   9 5 2 2 12 93 102
7   Jos Stokkel GMI 1422   H   9 4 4 1 12 91 100
8   Jaap Knipper  1124   H   9 5 2 2 12 71 76
9   Peter van der Stap MF 1338   H   9 4 3 2 11 83 89
10   Jan Ekke de Vries  1364   H   9 4 3 2 11 82 89
11   Rik Smit  1110   H   9 3 5 1 11 81 81
12   Henk Kalk MF 1280   H   9 3 5 1 11 81 90
13   Cees van der Vlis  1121   H   9 4 3 2 11 80 86
14   Rob Knevel  1068   H   9 4 3 2 11 77 84
15   Marcel Knipper  1323   H   9 2 6 1 10 92 97
16   Gert Bosker  1230   H   9 3 4 2 10 91 97
17   Andrew Tjon A Ong MF 1302   H   9 4 2 3 10 89 96
18   Jakob Pronk  1169   H   9 4 2 3 10 88 95
19   Hans Zondervan  1231   H   9 3 4 2 10 83 90
20   Jan van Meggelen MF 1313   H   9 4 2 3 10 81 88
21   Erwin Heslinga MF 1305   H   9 4 2 3 10 80 87
22   Bert Dollekamp  1182   H   9 5 0 4 10 72 77
23   Tom Westhof  979   H   9 4 2 3 10 65 70
24   Koos van Amerongen MF 1332   H   9 3 3 3 9 92 101
25   Floris Tol  1098   H   9 4 1 4 9 84 91
26   Jan Adema  1237   H   9 4 1 4 9 83 90
27   Jacqueline Schouten MFF 1081   H   9 3 3 3 9 77 83
28   Bert van Oosterom  1096   H   9 3 3 3 9 74 79
29   Menno de Block  1194   H   9 3 3 3 9 74 81
30   Lisa Scholtens  827   H   9 4 1 4 9 73 73
31   Geert Lubberink  973   H   9 4 1 4 9 72 78
32   Jan Starke  829   H   9 2 4 3 8 77 82
33   John Folkers  987   H   9 4 0 5 8 76 83
34   Jan Siegers  865   H   9 3 2 4 8 66 71
35   Herman Beuzel  809   H   9 3 2 4 8 65 65
36   Berend Plijter  1092   H   9 2 4 3 8 61 66
37   Johan Tuenter  864   H   9 3 2 4 8 60 60
38   Jaap Huizinga  1058   H   9 2 3 4 7 76 83
39   Kor de Groot  1129   H   9 3 1 5 7 73 78
40   Douwe Douma  950   H   9 3 1 5 7 71 77
41   Barbara Graas MIF 996   H   9 2 3 4 7 69 75
42   Nicole Schouten  846   H   9 2 3 4 7 65 70
43   Gert Brink  797   H   9 2 3 4 7 64 70
44   Gerrit Roeterdink  849   H   9 2 3 4 7 64 64
45   Gerrit Klompenhouwer  823   H   9 2 2 5 6 63 68
46   Pascal Strijker  739   H   9 2 2 5 6 59 59
47   Henk Pruim  912   H   9 2 2 5 6 58 58
48   Merijn Wiggers    H   9 2 2 5 6 53 53
49   Bart Jan Kortleven  610   H   9 2 1 6 5 66 71
50   Gerrit Vijfschagt  774   H   9 2 1 6 5 57 57
51   Robby ter Harmsel  685   H   9 1 3 5 5 57 62
52   Ties Willems    H   9 0 0 9 0 61 66
 Ronde 9 
 za 26-10-2019  Alexander Baliakin (1550) - Ben Provoost (1420) 1-1Partij
 Wouter Sipma (1504) - Taeke Kooistra (1296) 1-1Partij
 Jan van Dijk (1414) - Andrew Tjon A Ong (1302) 2-0Partij
 Jan van Meggelen (1313) - Leopold Sekongo (1321) 0-2Partij
 Hans Zondervan (1231) - Jos Stokkel (1422) 0-2Partij
 Gert Bosker (1230) - Jaap Knipper (1124) 0-2Partij
 Marcel Knipper (1323) - Jan Ekke de Vries (1364) 1-1Partij
 Koos van Amerongen (1332) - Peter van der Stap (1338) 0-2Partij
 Lisa Scholtens (827) - Henk Kalk (1280) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (1305) - Jakob Pronk (1169) 1-1Partij
 Kor de Groot (1129) - Menno de Block (1194) 0-2Partij  
 Jan Adema (1237) - Rob Knevel (1068) 0-2
 Rik Smit (1110) - Floris Tol (1098) 2-0
 Cees van der Vlis (1121) - Geert Lubberink (973) 2-0
 Bert Dollekamp (1182) - Jan Siegers (865) 2-0
 John Folkers (987) - Tom Westhof (979) 0-2
 Bert van Oosterom (1096) - Nicole Schouten (846) 2-0
 Jan Starke (829) - Herman Beuzel (809) 1-1
 Jacqueline Schouten (1081) - Douwe Douma (950) 2-0
 Berend Plijter (1092) - Gerrit Klompenhouwer (823) 2-0
 Gert Brink (797) - Jaap Huizinga (1058) 1-1
 Gerrit Roeterdink (849) - Barbara Graas (996) 1-1
 Johan Tuenter (864) - Gerrit Vijfschagt (774) 2-0
 Pascal Strijker (739) - Bart Jan Kortleven (610) 1-1
 Merijn Wiggers  - Robby ter Harmsel (685) 2-0
 Henk Pruim (912) - Ties Willems  2-0