HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Marcel Knipper  2181   H   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Baliakin GMI 2390   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Meggelen MF 2202   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jos Stokkel GMI 2278   H   1 1 0 0 2 0 0
  Bert van Oosterom  1964   H   1 1 0 0 2 0 0
  Henk Kalk MF 2175   H   1 1 0 0 2 0 0
  Wouter Sipma GMI 2345   H   1 1 0 0 2 0 0
  Hans Zondervan  2101   H   1 1 0 0 2 0 0
  Leopold Sekongo MI 2244   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Adema  2154   H   1 1 0 0 2 0 0
  Rik Smit  2036   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jakob Pronk  2066   H   1 1 0 0 2 0 0
  Taeke Kooistra MF 2179   H   1 1 0 0 2 0 0
  Koos van Amerongen MF 2214   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Ekke de Vries  2222   H   1 1 0 0 2 0 0
  Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Dijk MF 2284   H   1 1 0 0 2 0 0
  Bert Dollekamp  2103   H   1 1 0 0 2 0 0
  Peter van der Stap MF 2151   H   1 1 0 0 2 0 0
  Kor de Groot  2011   H   1 1 0 0 2 0 0
  Gert Bosker  2121   H   1 1 0 0 2 0 0
  Ben Provoost MF 2283   H   1 1 0 0 2 0 0
  Erwin Heslinga MF 2151   H   1 1 0 0 2 0 0
  Jaap Knipper  2033   H   1 1 0 0 2 0 0
  Menno de Block  2089   H   1 1 0 0 2 0 0
26   Nicole Schouten  1842   H   1 0 1 0 1 0 1
  Berend Plijter  2019   H   1 0 1 0 1 0 1
28   Rob Knevel  1980   H   1 0 0 1 0 0 2
  Gerrit Klompenhouwer  1900   H   1 0 0 1 0 0 2
  Geert Lubberink  1954   H   1 0 0 1 0 0 2
  Bart Jan Kortleven  1900   H   1 0 0 1 0 0 2
  Jaap Huizinga  1999   H   1 0 0 1 0 0 2
  Cees van der Vlis  1992   H   1 0 0 1 0 0 2
  Gerrit Vijfschagt    H   1 0 0 1 0 0 2
  Lisa Scholtens  1938   H   1 0 0 1 0 0 2
  Merijn Wiggers    H   1 0 0 1 0 0 2
  Herman Beuzel    H   1 0 0 1 0 0 2
  Gerrit Roeterdink  1923   H   1 0 0 1 0 0 2
  Jacqueline Schouten MFF 2013   H   1 0 0 1 0 0 2
  Henk Pruim  1908   H   1 0 0 1 0 0 2
  Jan Siegers  1869   H   1 0 0 1 0 0 2
  Gert Brink  1872   H   1 0 0 1 0 0 2
  Floris Tol  2016   H   1 0 0 1 0 0 2
  Pascal Strijker  1900   H   1 0 0 1 0 0 2
  John Folkers  1911   H   1 0 0 1 0 0 2
  Ties Willems    H   1 0 0 1 0 0 2
  Barbara Graas MIF 1943   H   1 0 0 1 0 0 2
  Tom Westhof    H   1 0 0 1 0 0 2
  Johan Tuenter  1900   H   1 0 0 1 0 0 2
  Jan Starke  2008   H   1 0 0 1 0 0 2
  Robby ter Harmsel    H   1 0 0 1 0 0 2
  Douwe Douma  1907   H   1 0 0 1 0 0 2
 Ronde 1 
 za 26-10-2019  Alexander Baliakin (2390) - Jan Starke (2008) 2-0
 Jacqueline Schouten (2013) - Ben Provoost (2283) 0-2
 Wouter Sipma (2345) - Jaap Huizinga (1999) 2-0
 Cees van der Vlis (1992) - Leopold Sekongo (2244) 0-2
 Jos Stokkel (2278) - Rob Knevel (1980) 2-0
 John Folkers (1911) - Jan van Dijk (2284) 0-2
 Koos van Amerongen (2214) - Tom Westhof  2-0
 Geert Lubberink (1954) - Henk Kalk (2175) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2222) - Douwe Douma (1907) 2-0
 Lisa Scholtens (1938) - Jan van Meggelen (2202) 0-2
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Barbara Graas (1943) 2-0
 Henk Pruim (1908) - Peter van der Stap (2151) 0-2
 Marcel Knipper (2181) - Bart Jan Kortleven (1900) 2-0
 Pascal Strijker (1900) - Taeke Kooistra (2179) 0-2
 Erwin Heslinga (2151) - Johan Tuenter (1900) 2-0
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Gert Bosker (2121) 0-2
 Jan Adema (2154) - Floris Tol (2016) 2-0
 Gerrit Roeterdink (1923) - Bert Dollekamp (2103) 0-2
 Hans Zondervan (2101) - Gert Brink (1872) 2-0
 Jan Siegers (1869) - Menno de Block (2089) 0-2
 Jakob Pronk (2066) - Herman Beuzel  2-0
 Ties Willems  - Rik Smit (2036) 0-2
 Jaap Knipper (2033) - Merijn Wiggers  2-0
 Gerrit Vijfschagt  - Bert van Oosterom (1964) 0-2
 Berend Plijter (2019) - Nicole Schouten (1842) 1-1
 Robby ter Harmsel  - Kor de Groot (2011) 0-2