HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan van Dijk MF 2284   H   2 2 0 0 4 2 4
  Wouter Sipma GMI 2345   H   2 2 0 0 4 2 4
  Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   2 2 0 0 4 2 4
  Peter van der Stap MF 2151   H   2 2 0 0 4 2 3
  Jakob Pronk  2066   H   2 2 0 0 4 2 2
  Jos Stokkel GMI 2278   H   2 2 0 0 4 2 2
7   Kor de Groot  2011   H   2 2 0 0 4 1 1
8   Henk Kalk MF 2175   H   2 1 1 0 3 3 5
  Jan van Meggelen MF 2202   H   2 1 1 0 3 3 5
  Leopold Sekongo MI 2244   H   2 1 1 0 3 3 5
  Ben Provoost MF 2283   H   2 1 1 0 3 3 5
  Marcel Knipper  2181   H   2 1 1 0 3 3 5
  Alexander Baliakin GMI 2390   H   2 1 1 0 3 3 5
  Koos van Amerongen MF 2214   H   2 1 1 0 3 3 4
  Hans Zondervan  2101   H   2 1 1 0 3 3 4
  Rik Smit  2036   H   2 1 1 0 3 3 3
  Taeke Kooistra MF 2179   H   2 1 1 0 3 3 3
  Gert Bosker  2121   H   2 1 1 0 3 3 3
  Menno de Block  2089   H   2 1 1 0 3 3 3
20   Jan Ekke de Vries  2222   H   2 1 0 1 2 4 6
  Jan Adema  2154   H   2 1 0 1 2 4 6
  Bert van Oosterom  1964   H   2 1 0 1 2 4 5
  Erwin Heslinga MF 2151   H   2 1 0 1 2 4 4
  Jaap Huizinga  1999   H   2 1 0 1 2 4 4
  John Folkers  1911   H   2 1 0 1 2 4 4
  Jaap Knipper  2033   H   2 1 0 1 2 4 4
  Barbara Graas MIF 1943   H   2 1 0 1 2 4 4
  Bert Dollekamp  2103   H   2 1 0 1 2 4 4
29   Jan Starke  2008   H   2 1 0 1 2 3 4
  Lisa Scholtens  1938   H   2 1 0 1 2 3 3
  Cees van der Vlis  1992   H   2 1 0 1 2 3 3
  Jacqueline Schouten MFF 2013   H   2 1 0 1 2 3 3
  Bart Jan Kortleven  1900   H   2 1 0 1 2 3 3
  Geert Lubberink  1954   H   2 1 0 1 2 3 3
35   Douwe Douma  1907   H   2 1 0 1 2 2 2
  Floris Tol  2016   H   2 1 0 1 2 2 2
37   Berend Plijter  2019   H   2 0 1 1 1 4 5
  Henk Pruim  1908   H   2 0 1 1 1 4 5
39   Tom Westhof    H   2 0 1 1 1 3 4
  Gert Brink  1872   H   2 0 1 1 1 3 4
41   Nicole Schouten  1842   H   2 0 1 1 1 2 3
  Gerrit Vijfschagt    H   2 0 1 1 1 2 3
43   Herman Beuzel    H   2 0 0 2 0 4 6
  Rob Knevel  1980   H   2 0 0 2 0 4 6
  Robby ter Harmsel    H   2 0 0 2 0 4 6
46   Jan Siegers  1869   H   2 0 0 2 0 3 5
  Pascal Strijker  1900   H   2 0 0 2 0 3 5
  Gerrit Klompenhouwer  1900   H   2 0 0 2 0 3 5
  Ties Willems    H   2 0 0 2 0 3 5
50   Merijn Wiggers    H   2 0 0 2 0 2 4
  Johan Tuenter  1900   H   2 0 0 2 0 2 4
  Gerrit Roeterdink  1923   H   2 0 0 2 0 2 4
 Ronde 2 
 za 26-10-2019  Henk Kalk (2175) - Menno de Block (2089) 1-1Partij
 Kor de Groot (2011) - Berend Plijter (2019) 2-0Partij
 Marcel Knipper (2181) - Alexander Baliakin (2390) 1-1
 Ben Provoost (2283) - Taeke Kooistra (2179) 1-1
 Erwin Heslinga (2151) - Wouter Sipma (2345) 0-2
 Leopold Sekongo (2244) - Gert Bosker (2121) 1-1
 Jan Adema (2154) - Jos Stokkel (2278) 0-2
 Jan van Dijk (2284) - Bert Dollekamp (2103) 2-0
 Hans Zondervan (2101) - Koos van Amerongen (2214) 1-1
 Jakob Pronk (2066) - Jan Ekke de Vries (2222) 2-0
 Jan van Meggelen (2202) - Rik Smit (2036) 1-1
 Jaap Knipper (2033) - Andrew Tjon A Ong (2180) 0-2
 Peter van der Stap (2151) - Bert van Oosterom (1964) 2-0
 Nicole Schouten (1842) - Jan Starke (2008) 0-2
 Pascal Strijker (1900) - Jacqueline Schouten (2013) 0-2
 Jaap Huizinga (1999) - Johan Tuenter (1900) 2-0
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Cees van der Vlis (1992) 0-2
 Rob Knevel (1980) - Floris Tol (2016) 0-2
 Gerrit Roeterdink (1923) - John Folkers (1911) 0-2
 Tom Westhof  - Gert Brink (1872) 1-1
 Jan Siegers (1869) - Geert Lubberink (1954) 0-2
 Douwe Douma (1907) - Herman Beuzel  2-0
 Ties Willems  - Lisa Scholtens (1938) 0-2
 Barbara Graas (1943) - Merijn Wiggers  2-0
 Gerrit Vijfschagt  - Henk Pruim (1908) 1-1
 Bart Jan Kortleven (1900) - Robby ter Harmsel  2-0