HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   3 3 0 0 6 8 11
2   Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   3 3 0 0 6 8 10
3   Leopold Sekongo MI 2244   H   3 2 1 0 5 9 12
4   Jos Stokkel GMI 2278   H   3 2 1 0 5 9 10
5   Alexander Baliakin GMI 2390   H   3 2 1 0 5 8 10
6   Gert Bosker  2121   H   3 2 1 0 5 8 9
7   Jan van Dijk MF 2284   H   3 2 1 0 5 7 9
8   Koos van Amerongen MF 2214   H   3 2 1 0 5 6 9
9   Marcel Knipper  2181   H   3 1 2 0 4 9 11
10   Jan Adema  2154   H   3 2 0 1 4 9 11
11   Kor de Groot  2011   H   3 2 0 1 4 9 10
12   Peter van der Stap MF 2151   H   3 2 0 1 4 9 10
13   Henk Kalk MF 2175   H   3 1 2 0 4 8 10
14   Jakob Pronk  2066   H   3 2 0 1 4 8 10
15   Jaap Knipper  2033   H   3 2 0 1 4 8 9
16   Menno de Block  2089   H   3 1 2 0 4 8 9
17   Erwin Heslinga MF 2151   H   3 2 0 1 4 8 9
18   Taeke Kooistra MF 2179   H   3 1 2 0 4 7 8
19   Cees van der Vlis  1992   H   3 2 0 1 4 7 8
20   Floris Tol  2016   H   3 2 0 1 4 6 7
21   Rik Smit  2036   H   3 1 2 0 4 6 6
22   Lisa Scholtens  1938   H   3 2 0 1 4 5 5
23   Hans Zondervan  2101   H   3 1 1 1 3 10 11
24   Jan van Meggelen MF 2202   H   3 1 1 1 3 9 13
25   Ben Provoost MF 2283   H   3 1 1 1 3 9 12
26   Jaap Huizinga  1999   H   3 1 1 1 3 9 10
27   Jan Ekke de Vries  2222   H   3 1 1 1 3 8 11
28   Berend Plijter  2019   H   3 1 1 1 3 7 8
29   Bert van Oosterom  1964   H   3 1 1 1 3 7 8
30   Douwe Douma  1907   H   3 1 1 1 3 6 8
31   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   3 1 1 1 3 6 7
32   Tom Westhof    H   3 1 1 1 3 6 7
33   Nicole Schouten  1842   H   3 1 1 1 3 5 6
34   Barbara Graas MIF 1943   H   3 1 0 2 2 10 11
35   Jan Starke  2008   H   3 1 0 2 2 9 12
36   Bert Dollekamp  2103   H   3 1 0 2 2 9 10
37   John Folkers  1911   H   3 1 0 2 2 9 10
38   Geert Lubberink  1954   H   3 1 0 2 2 8 9
39   Bart Jan Kortleven  1900   H   3 1 0 2 2 8 9
40   Herman Beuzel    H   3 1 0 2 2 7 7
41   Rob Knevel  1980   H   3 0 1 2 1 9 10
42   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   3 0 1 2 1 9 10
43   Johan Tuenter  1900   H   3 0 1 2 1 7 8
44   Henk Pruim  1908   H   3 0 1 2 1 7 8
45   Pascal Strijker  1900   H   3 0 1 2 1 7 8
46   Gert Brink  1872   H   3 0 1 2 1 6 9
47   Jan Siegers  1869   H   3 0 1 2 1 6 7
48   Robby ter Harmsel    H   3 0 1 2 1 6 7
49   Gerrit Vijfschagt    H   3 0 1 2 1 6 7
50   Merijn Wiggers    H   3 0 1 2 1 6 7
51   Gerrit Roeterdink  1923   H   3 0 1 2 1 4 5
52   Ties Willems    H   3 0 0 3 0 8 10
 Ronde 3 
 za 26-10-2019  Wouter Sipma (2345) - Peter van der Stap (2151) 2-0
 Jos Stokkel (2278) - Jan van Dijk (2284) 1-1
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Kor de Groot (2011) 2-0
 Alexander Baliakin (2390) - Jakob Pronk (2066) 2-0
 Koos van Amerongen (2214) - Ben Provoost (2283) 2-0
 Leopold Sekongo (2244) - Hans Zondervan (2101) 2-0
 Taeke Kooistra (2179) - Henk Kalk (2175) 1-1
 Gert Bosker (2121) - Jan van Meggelen (2202) 2-0
 Menno de Block (2089) - Marcel Knipper (2181) 1-1
 Rik Smit (2036) - Jan Ekke de Vries (2222) 1-1
 Geert Lubberink (1954) - Erwin Heslinga (2151) 0-2
 Barbara Graas (1943) - Jan Adema (2154) 0-2
 Bert Dollekamp (2103) - Lisa Scholtens (1938) 0-2
 Bart Jan Kortleven (1900) - Jaap Knipper (2033) 0-2
 Bert van Oosterom (1964) - Jacqueline Schouten (2013) 1-1
 Jan Starke (2008) - Cees van der Vlis (1992) 0-2
 Douwe Douma (1907) - Jaap Huizinga (1999) 1-1
 Floris Tol (2016) - John Folkers (1911) 2-0
 Gert Brink (1872) - Berend Plijter (2019) 0-2
 Tom Westhof  - Gerrit Vijfschagt  2-0
 Henk Pruim (1908) - Nicole Schouten (1842) 0-2
 Rob Knevel (1980) - Jan Siegers (1869) 1-1
 Gerrit Roeterdink (1923) - Pascal Strijker (1900) 1-1
 Johan Tuenter (1900) - Robby ter Harmsel  1-1
 Merijn Wiggers  - Gerrit Klompenhouwer (1900) 1-1
 Herman Beuzel  - Ties Willems  2-0