HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   4 4 0 0 8 15 19
2   Leopold Sekongo MI 2244   H   4 3 1 0 7 17 21
3   Alexander Baliakin GMI 2390   H   4 3 1 0 7 15 18
4   Gert Bosker  2121   H   4 2 2 0 6 18 20
5   Jos Stokkel GMI 2278   H   4 2 2 0 6 17 20
  Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   4 3 0 1 6 17 20
7   Marcel Knipper  2181   H   4 2 2 0 6 16 18
8   Jan Adema  2154   H   4 3 0 1 6 15 18
9   Cees van der Vlis  1992   H   4 3 0 1 6 14 16
10   Taeke Kooistra MF 2179   H   4 2 2 0 6 13 16
11   Jan van Dijk MF 2284   H   4 2 1 1 5 17 19
12   Koos van Amerongen MF 2214   H   4 2 1 1 5 16 20
  Jan van Meggelen MF 2202   H   4 2 1 1 5 16 19
  Peter van der Stap MF 2151   H   4 2 1 1 5 16 18
15   Ben Provoost MF 2283   H   4 2 1 1 5 15 18
  Menno de Block  2089   H   4 1 3 0 5 15 17
  Rik Smit  2036   H   4 1 3 0 5 15 15
18   Kor de Groot  2011   H   4 2 1 1 5 14 16
  Floris Tol  2016   H   4 2 1 1 5 14 16
  Lisa Scholtens  1938   H   4 2 1 1 5 14 14
21   Jan Ekke de Vries  2222   H   4 2 1 1 5 12 15
22   Jakob Pronk  2066   H   4 2 0 2 4 18 22
23   Henk Kalk MF 2175   H   4 1 2 1 4 17 20
  Erwin Heslinga MF 2151   H   4 2 0 2 4 17 18
25   Hans Zondervan  2101   H   4 1 2 1 4 16 18
26   Jaap Huizinga  1999   H   4 1 2 1 4 15 16
27   Jaap Knipper  2033   H   4 2 0 2 4 14 16
28   Bert Dollekamp  2103   H   4 2 0 2 4 13 15
29   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   4 1 2 1 4 12 15
30   Nicole Schouten  1842   H   4 1 2 1 4 10 12
  Tom Westhof    H   4 1 2 1 4 10 11
32   Herman Beuzel    H   4 2 0 2 4 9 9
33   Jan Starke  2008   H   4 1 1 2 3 17 20
34   Barbara Graas MIF 1943   H   4 1 1 2 3 16 18
35   Douwe Douma  1907   H   4 1 1 2 3 14 18
  Berend Plijter  2019   H   4 1 1 2 3 14 16
  Bert van Oosterom  1964   H   4 1 1 2 3 14 15
38   Pascal Strijker  1900   H   4 1 1 2 3 13 14
  Rob Knevel  1980   H   4 1 1 2 3 13 14
40   Geert Lubberink  1954   H   4 1 1 2 3 11 13
41   Gerrit Roeterdink  1923   H   4 1 1 2 3 9 9
42   John Folkers  1911   H   4 1 0 3 2 14 17
  Bart Jan Kortleven  1900   H   4 1 0 3 2 14 16
  Gerrit Klompenhouwer  1900   H   4 0 2 2 2 14 16
45   Gert Brink  1872   H   4 0 2 2 2 11 13
  Jan Siegers  1869   H   4 0 2 2 2 11 13
  Henk Pruim  1908   H   4 0 2 2 2 11 12
48   Merijn Wiggers    H   4 0 2 2 2 9 11
  Robby ter Harmsel    H   4 0 2 2 2 9 10
50   Johan Tuenter  1900   H   4 0 1 3 1 11 13
51   Gerrit Vijfschagt    H   4 0 1 3 1 10 12
52   Ties Willems    H   4 0 0 4 0 14 17
 Ronde 4 
 za 26-10-2019  Andrew Tjon A Ong (2180) - Wouter Sipma (2345) 0-2Partij
 Jan van Dijk (2284) - Alexander Baliakin (2390) 0-2Partij
 Koos van Amerongen (2214) - Leopold Sekongo (2244) 0-2Partij
 Gert Bosker (2121) - Jos Stokkel (2278) 1-1Partij
 Cees van der Vlis (1992) - Henk Kalk (2175) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2151) - Floris Tol (2016) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2151) - Marcel Knipper (2181) 0-2Partij
 Taeke Kooistra (2179) - Jakob Pronk (2066) 2-0Partij
 Jaap Knipper (2033) - Jan Adema (2154) 0-2Partij
 Lisa Scholtens (1938) - Menno de Block (2089) 1-1Partij  
 Ben Provoost (2283) - Bert van Oosterom (1964) 2-0Partij  
 Kor de Groot (2011) - Rik Smit (2036) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2222) - Berend Plijter (2019) 2-0
 Jan van Meggelen (2202) - Douwe Douma (1907) 2-0
 Jacqueline Schouten (2013) - Hans Zondervan (2101) 1-1
 Jaap Huizinga (1999) - Nicole Schouten (1842) 1-1
 Barbara Graas (1943) - Tom Westhof  1-1
 Bert Dollekamp (2103) - Bart Jan Kortleven (1900) 2-0
 Jan Starke (2008) - Geert Lubberink (1954) 1-1
 John Folkers (1911) - Herman Beuzel  0-2
 Johan Tuenter (1900) - Rob Knevel (1980) 0-2
 Robby ter Harmsel  - Henk Pruim (1908) 1-1
 Gerrit Vijfschagt  - Pascal Strijker (1900) 0-2
 Jan Siegers (1869) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 1-1
 Gert Brink (1872) - Merijn Wiggers  1-1
 Ties Willems  - Gerrit Roeterdink (1923) 0-2