HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   5 5 0 0 10 26 31
2   Alexander Baliakin GMI 2390   H   5 4 1 0 9 26 30
3   Leopold Sekongo MI 2244   H   5 3 1 1 7 31 37
4   Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   5 3 1 1 7 28 31
5   Gert Bosker  2121   H   5 2 3 0 7 27 29
  Marcel Knipper  2181   H   5 2 3 0 7 27 29
7   Koos van Amerongen MF 2214   H   5 3 1 1 7 25 29
  Taeke Kooistra MF 2179   H   5 2 3 0 7 25 28
9   Jan van Meggelen MF 2202   H   5 3 1 1 7 24 29
  Jan van Dijk MF 2284   H   5 3 1 1 7 24 28
  Ben Provoost MF 2283   H   5 3 1 1 7 24 28
  Jan Adema  2154   H   5 3 1 1 7 24 27
13   Cees van der Vlis  1992   H   5 3 1 1 7 23 25
14   Rik Smit  2036   H   5 2 3 0 7 22 22
15   Jos Stokkel GMI 2278   H   5 2 2 1 6 30 35
16   Jakob Pronk  2066   H   5 3 0 2 6 26 30
17   Erwin Heslinga MF 2151   H   5 3 0 2 6 24 27
18   Hans Zondervan  2101   H   5 2 2 1 6 23 27
  Jaap Huizinga  1999   H   5 2 2 1 6 23 26
20   Jaap Knipper  2033   H   5 3 0 2 6 20 22
21   Peter van der Stap MF 2151   H   5 2 1 2 5 26 30
22   Jan Ekke de Vries  2222   H   5 2 1 2 5 25 29
  Kor de Groot  2011   H   5 2 1 2 5 25 29
24   Menno de Block  2089   H   5 1 3 1 5 24 28
  Floris Tol  2016   H   5 2 1 2 5 24 28
  Henk Kalk MF 2175   H   5 1 3 1 5 24 27
27   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   5 1 3 1 5 22 25
  Douwe Douma  1907   H   5 2 1 2 5 22 25
  Lisa Scholtens  1938   H   5 2 1 2 5 22 22
30   Rob Knevel  1980   H   5 2 1 2 5 18 21
31   Jan Starke  2008   H   5 1 2 2 4 24 27
32   Bert Dollekamp  2103   H   5 2 0 3 4 22 24
33   Bert van Oosterom  1964   H   5 1 2 2 4 21 22
  Herman Beuzel    H   5 2 0 3 4 21 21
35   Nicole Schouten  1842   H   5 1 2 2 4 20 24
  John Folkers  1911   H   5 2 0 3 4 20 23
  Tom Westhof    H   5 1 2 2 4 20 21
38   Berend Plijter  2019   H   5 1 2 2 4 18 22
39   Gert Brink  1872   H   5 1 2 2 4 16 18
40   Jan Siegers  1869   H   5 1 2 2 4 15 17
  Henk Pruim  1908   H   5 1 2 2 4 15 16
  Gerrit Roeterdink  1923   H   5 1 2 2 4 15 15
43   Robby ter Harmsel    H   5 1 2 2 4 14 15
44   Barbara Graas MIF 1943   H   5 1 1 3 3 23 25
45   Pascal Strijker  1900   H   5 1 1 3 3 21 22
  Johan Tuenter  1900   H   5 1 1 3 3 21 21
47   Geert Lubberink  1954   H   5 1 1 3 3 19 23
48   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   5 0 2 3 2 22 24
49   Bart Jan Kortleven  1900   H   5 1 0 4 2 21 25
50   Merijn Wiggers    H   5 0 2 3 2 17 19
51   Gerrit Vijfschagt    H   5 0 1 4 1 16 19
52   Ties Willems    H   5 0 0 5 0 20 23
 Ronde 5 
 za 26-10-2019  Wouter Sipma (2345) - Leopold Sekongo (2244) 2-0Partij  
 Alexander Baliakin (2390) - Jos Stokkel (2278) 2-0Partij
 Taeke Kooistra (2179) - Andrew Tjon A Ong (2180) 1-1Partij
 Marcel Knipper (2181) - Cees van der Vlis (1992) 1-1Partij
 Jan Adema (2154) - Gert Bosker (2121) 1-1Partij
 Jan Ekke de Vries (2222) - Ben Provoost (2283) 0-2Partij
 Floris Tol (2016) - Jan van Dijk (2284) 0-2Partij
 Menno de Block (2089) - Koos van Amerongen (2214) 0-2Partij
 Kor de Groot (2011) - Jan van Meggelen (2202) 0-2Partij  
 Rik Smit (2036) - Peter van der Stap (2151) 2-0Partij
 Jakob Pronk (2066) - Lisa Scholtens (1938) 2-0
 Henk Kalk (2175) - Jacqueline Schouten (2013) 1-1
 Nicole Schouten (1842) - Erwin Heslinga (2151) 0-2
 Hans Zondervan (2101) - Bert Dollekamp (2103) 2-0
 Herman Beuzel  - Jaap Knipper (2033) 0-2
 Tom Westhof  - Jaap Huizinga (1999) 0-2
 Bert van Oosterom (1964) - Jan Starke (2008) 1-1
 Berend Plijter (2019) - Gerrit Roeterdink (1923) 1-1
 Rob Knevel (1980) - Barbara Graas (1943) 2-0
 Pascal Strijker (1900) - Douwe Douma (1907) 0-2
 Geert Lubberink (1954) - John Folkers (1911) 0-2
 Merijn Wiggers  - Henk Pruim (1908) 0-2
 Bart Jan Kortleven (1900) - Jan Siegers (1869) 0-2
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Gert Brink (1872) 0-2
 Robby ter Harmsel  - Gerrit Vijfschagt  2-0
 Ties Willems  - Johan Tuenter (1900) 0-2