HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   6 5 1 0 11 37 43
2   Alexander Baliakin GMI 2390   H   6 4 2 0 10 44 48
3   Gert Bosker  2121   H   6 3 3 0 9 39 43
4   Jan van Dijk MF 2284   H   6 4 1 1 9 38 44
5   Jan van Meggelen MF 2202   H   6 4 1 1 9 36 41
6   Ben Provoost MF 2283   H   6 4 1 1 9 35 40
7   Leopold Sekongo MI 2244   H   6 3 2 1 8 42 49
  Jos Stokkel GMI 2278   H   6 3 2 1 8 42 48
9   Taeke Kooistra MF 2179   H   6 2 4 0 8 38 41
10   Jakob Pronk  2066   H   6 4 0 2 8 36 41
  Marcel Knipper  2181   H   6 2 4 0 8 36 40
12   Rik Smit  2036   H   6 2 4 0 8 35 35
13   Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   6 3 1 2 7 40 44
  Jan Adema  2154   H   6 3 1 2 7 40 44
15   Koos van Amerongen MF 2214   H   6 3 1 2 7 39 44
16   Jan Ekke de Vries  2222   H   6 3 1 2 7 37 42
17   Floris Tol  2016   H   6 3 1 2 7 35 40
  Cees van der Vlis  1992   H   6 3 1 2 7 35 39
19   Hans Zondervan  2101   H   6 2 3 1 7 33 37
20   Douwe Douma  1907   H   6 3 1 2 7 32 35
21   Jaap Knipper  2033   H   6 3 1 2 7 30 32
22   Rob Knevel  1980   H   6 3 1 2 7 28 32
23   Peter van der Stap MF 2151   H   6 2 2 2 6 38 42
24   Erwin Heslinga MF 2151   H   6 3 0 3 6 37 41
  Jaap Huizinga  1999   H   6 2 2 2 6 37 41
26   Henk Kalk MF 2175   H   6 1 4 1 6 31 36
27   John Folkers  1911   H   6 3 0 3 6 30 34
28   Bert Dollekamp  2103   H   6 3 0 3 6 29 33
29   Bert van Oosterom  1964   H   6 2 2 2 6 28 31
30   Tom Westhof    H   6 2 2 2 6 25 28
31   Kor de Groot  2011   H   6 2 1 3 5 36 41
32   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   6 1 3 2 5 35 38
  Lisa Scholtens  1938   H   6 2 1 3 5 35 35
34   Menno de Block  2089   H   6 1 3 2 5 33 37
  Herman Beuzel    H   6 2 1 3 5 33 33
36   Nicole Schouten  1842   H   6 1 3 2 5 26 30
  Berend Plijter  2019   H   6 1 3 2 5 26 30
  Geert Lubberink  1954   H   6 2 1 3 5 26 30
39   Robby ter Harmsel    H   6 1 3 2 5 22 25
40   Jan Starke  2008   H   6 1 2 3 4 34 39
41   Barbara Graas MIF 1943   H   6 1 2 3 4 31 33
42   Bart Jan Kortleven  1900   H   6 2 0 4 4 30 32
43   Gert Brink  1872   H   6 1 2 3 4 28 30
  Johan Tuenter  1900   H   6 1 2 3 4 28 28
45   Jan Siegers  1869   H   6 1 2 3 4 27 31
  Gerrit Klompenhouwer  1900   H   6 1 2 3 4 27 29
47   Gerrit Roeterdink  1923   H   6 1 2 3 4 26 26
48   Henk Pruim  1908   H   6 1 2 3 4 24 26
49   Pascal Strijker  1900   H   6 1 1 4 3 28 31
50   Gerrit Vijfschagt    H   6 1 1 4 3 24 24
51   Merijn Wiggers    H   6 0 2 4 2 23 27
52   Ties Willems    H   6 0 0 6 0 26 29
 Ronde 6 
 za 26-10-2019  Alexander Baliakin (2390) - Wouter Sipma (2345) 1-1Partij
 Ben Provoost (2283) - Andrew Tjon A Ong (2180) 2-0Partij
 Leopold Sekongo (2244) - Taeke Kooistra (2179) 1-1Partij
 Jan van Dijk (2284) - Koos van Amerongen (2214) 2-0Partij
 Jan van Meggelen (2202) - Jan Adema (2154) 2-0Partij
 Rik Smit (2036) - Marcel Knipper (2181) 1-1Partij
 Cees van der Vlis (1992) - Gert Bosker (2121) 0-2Partij
 Jaap Knipper (2033) - Hans Zondervan (2101) 1-1Partij
 Jaap Huizinga (1999) - Jakob Pronk (2066) 0-2Partij
 Jos Stokkel (2278) - Erwin Heslinga (2151) 2-0
 Peter van der Stap (2151) - Henk Kalk (2175) 1-1
 Jacqueline Schouten (2013) - Jan Ekke de Vries (2222) 0-2
 Menno de Block (2089) - Rob Knevel (1980) 0-2
 Douwe Douma (1907) - Kor de Groot (2011) 2-0
 Lisa Scholtens (1938) - Floris Tol (2016) 0-2
 Bert Dollekamp (2103) - Gert Brink (1872) 2-0
 Gerrit Roeterdink (1923) - Bert van Oosterom (1964) 0-2
 Berend Plijter (2019) - Robby ter Harmsel  1-1
 Jan Starke (2008) - Tom Westhof  0-2
 John Folkers (1911) - Jan Siegers (1869) 2-0
 Nicole Schouten (1842) - Herman Beuzel  1-1
 Henk Pruim (1908) - Geert Lubberink (1954) 0-2
 Johan Tuenter (1900) - Barbara Graas (1943) 1-1
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Pascal Strijker (1900) 2-0
 Merijn Wiggers  - Bart Jan Kortleven (1900) 0-2
 Gerrit Vijfschagt  - Ties Willems  2-0