HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   7 6 1 0 13 55 61
2   Alexander Baliakin GMI 2390   H   7 5 2 0 12 57 62
3   Ben Provoost MF 2283   H   7 5 1 1 11 51 58
4   Leopold Sekongo MI 2244   H   7 4 2 1 10 57 65
5   Taeke Kooistra MF 2179   H   7 3 4 0 10 54 59
6   Jan van Dijk MF 2284   H   7 4 1 2 9 57 63
7   Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   7 4 1 2 9 57 63
8   Gert Bosker  2121   H   7 3 3 1 9 55 59
9   Jos Stokkel GMI 2278   H   7 3 3 1 9 54 61
10   Jan van Meggelen MF 2202   H   7 4 1 2 9 49 56
11   Marcel Knipper  2181   H   7 2 5 0 9 49 53
12   Hans Zondervan  2101   H   7 3 3 1 9 49 53
13   Jaap Knipper  2033   H   7 4 1 2 9 41 43
14   Jakob Pronk  2066   H   7 4 0 3 8 53 58
15   Koos van Amerongen MF 2214   H   7 3 2 2 8 53 58
16   Rik Smit  2036   H   7 2 4 1 8 51 51
17   Jan Ekke de Vries  2222   H   7 3 2 2 8 49 55
18   Peter van der Stap MF 2151   H   7 3 2 2 8 49 53
19   Cees van der Vlis  1992   H   7 3 2 2 8 49 53
20   Henk Kalk MF 2175   H   7 2 4 1 8 46 51
21   Rob Knevel  1980   H   7 3 2 2 8 42 47
22   Bert Dollekamp  2103   H   7 4 0 3 8 41 45
23   Jan Adema  2154   H   7 3 1 3 7 52 58
24   Erwin Heslinga MF 2151   H   7 3 1 3 7 51 56
25   Floris Tol  2016   H   7 3 1 3 7 48 54
26   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   7 2 3 2 7 48 53
27   Kor de Groot  2011   H   7 3 1 3 7 44 49
28   Bert van Oosterom  1964   H   7 2 3 2 7 44 49
29   Douwe Douma  1907   H   7 3 1 3 7 44 49
30   Lisa Scholtens  1938   H   7 3 1 3 7 42 42
31   Geert Lubberink  1954   H   7 3 1 3 7 37 41
32   Jaap Huizinga  1999   H   7 2 2 3 6 48 53
33   John Folkers  1911   H   7 3 0 4 6 43 48
34   Barbara Graas MIF 1943   H   7 2 2 3 6 40 42
35   Tom Westhof    H   7 2 2 3 6 38 42
36   Berend Plijter  2019   H   7 1 4 2 6 36 40
37   Johan Tuenter  1900   H   7 2 2 3 6 36 36
38   Gerrit Roeterdink  1923   H   7 2 2 3 6 36 36
39   Jan Siegers  1869   H   7 2 2 3 6 34 38
40   Menno de Block  2089   H   7 1 3 3 5 47 53
41   Jan Starke  2008   H   7 1 3 3 5 46 51
42   Herman Beuzel    H   7 2 1 4 5 42 42
43   Pascal Strijker  1900   H   7 2 1 4 5 39 39
44   Nicole Schouten  1842   H   7 1 3 3 5 36 40
45   Robby ter Harmsel    H   7 1 3 3 5 35 39
46   Gerrit Vijfschagt    H   7 2 1 4 5 29 29
47   Bart Jan Kortleven  1900   H   7 2 0 5 4 43 45
48   Gert Brink  1872   H   7 1 2 4 4 39 41
49   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   7 1 2 4 4 38 40
50   Henk Pruim  1908   H   7 1 2 4 4 36 38
51   Merijn Wiggers    H   7 0 2 5 2 32 36
52   Ties Willems    H   7 0 0 7 0 37 42
 Ronde 7 
 za 26-10-2019  Wouter Sipma (2345) - Jan van Dijk (2284) 2-0Partij  
 Gert Bosker (2121) - Alexander Baliakin (2390) 0-2Partij
 Jan van Meggelen (2202) - Ben Provoost (2283) 0-2Partij
 Jakob Pronk (2066) - Leopold Sekongo (2244) 0-2Partij
 Marcel Knipper (2181) - Jos Stokkel (2278) 1-1Partij
 Taeke Kooistra (2179) - Rik Smit (2036) 2-0Partij
 Koos van Amerongen (2214) - Cees van der Vlis (1992) 1-1Partij
 Rob Knevel (1980) - Jan Ekke de Vries (2222) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Douwe Douma (1907) 2-0Partij
 Jan Adema (2154) - Hans Zondervan (2101) 0-2Partij  
 Geert Lubberink (1954) - Menno de Block (2089) 2-0Partij
 Herman Beuzel  - Kor de Groot (2011) 0-2Partij
 Floris Tol (2016) - Jaap Knipper (2033) 0-2
 Henk Kalk (2175) - Tom Westhof  2-0
 John Folkers (1911) - Peter van der Stap (2151) 0-2
 Erwin Heslinga (2151) - Bert van Oosterom (1964) 1-1
 Jaap Huizinga (1999) - Bert Dollekamp (2103) 0-2
 Jacqueline Schouten (2013) - Nicole Schouten (1842) 2-0
 Robby ter Harmsel  - Lisa Scholtens (1938) 0-2
 Jan Starke (2008) - Berend Plijter (2019) 1-1
 Barbara Graas (1943) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 2-0
 Jan Siegers (1869) - Henk Pruim (1908) 2-0
 Bart Jan Kortleven (1900) - Johan Tuenter (1900) 0-2
 Gert Brink (1872) - Gerrit Roeterdink (1923) 0-2
 Gerrit Vijfschagt  - Merijn Wiggers  2-0
 Pascal Strijker (1900) - Ties Willems  2-0