HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid  KNDB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 899
  Rat. 900 - 1099
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Sipma GMI 2345   H   8 6 2 0 14 75 81
2   Alexander Baliakin GMI 2390   H   8 6 2 0 14 73 80
3   Ben Provoost MF 2283   H   8 5 2 1 12 71 78
4   Jan van Dijk MF 2284   H   8 5 1 2 11 73 81
5   Taeke Kooistra MF 2179   H   8 3 5 0 11 69 74
6   Leopold Sekongo MI 2244   H   8 4 2 2 10 77 86
7   Jos Stokkel GMI 2278   H   8 3 4 1 10 73 82
8   Gert Bosker  2121   H   8 3 4 1 10 72 78
9   Andrew Tjon A Ong MF 2180   H   8 4 2 2 10 71 77
10   Jan van Meggelen MF 2202   H   8 4 2 2 10 66 73
11   Hans Zondervan  2101   H   8 3 4 1 10 63 69
12   Jan Ekke de Vries  2222   H   8 4 2 2 10 61 67
13   Jaap Knipper  2033   H   8 4 2 2 10 58 62
14   Koos van Amerongen MF 2214   H   8 3 3 2 9 70 77
15   Jakob Pronk  2066   H   8 4 1 3 9 70 76
16   Marcel Knipper  2181   H   8 2 5 1 9 69 73
17   Jan Adema  2154   H   8 4 1 3 9 66 72
18   Floris Tol  2016   H   8 4 1 3 9 65 72
19   Peter van der Stap MF 2151   H   8 3 3 2 9 65 69
20   Rik Smit  2036   H   8 2 5 1 9 65 65
21   Cees van der Vlis  1992   H   8 3 3 2 9 63 69
22   Erwin Heslinga MF 2151   H   8 4 1 3 9 63 69
23   Henk Kalk MF 2175   H   8 2 5 1 9 62 69
24   Rob Knevel  1980   H   8 3 3 2 9 59 65
25   Lisa Scholtens  1938   H   8 4 1 3 9 55 55
26   Geert Lubberink  1954   H   8 4 1 3 9 54 58
27   John Folkers  1911   H   8 4 0 4 8 59 65
28   Bert Dollekamp  2103   H   8 4 0 4 8 58 62
29   Tom Westhof    H   8 3 2 3 8 49 54
30   Jan Siegers  1869   H   8 3 2 3 8 49 53
31   Jacqueline Schouten MFF 2013   H   8 2 3 3 7 64 69
32   Menno de Block  2089   H   8 2 3 3 7 62 68
33   Jan Starke  2008   H   8 2 3 3 7 60 65
34   Bert van Oosterom  1964   H   8 2 3 3 7 59 64
35   Douwe Douma  1907   H   8 3 1 4 7 59 64
36   Kor de Groot  2011   H   8 3 1 4 7 58 63
37   Herman Beuzel    H   8 3 1 4 7 53 53
38   Nicole Schouten  1842   H   8 2 3 3 7 47 51
39   Jaap Huizinga  1999   H   8 2 2 4 6 62 68
40   Barbara Graas MIF 1943   H   8 2 2 4 6 56 60
41   Berend Plijter  2019   H   8 1 4 3 6 51 56
42   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   8 2 2 4 6 48 52
43   Gert Brink  1872   H   8 2 2 4 6 48 52
44   Gerrit Roeterdink  1923   H   8 2 2 4 6 47 47
45   Johan Tuenter  1900   H   8 2 2 4 6 47 47
46   Pascal Strijker  1900   H   8 2 1 5 5 49 49
47   Robby ter Harmsel    H   8 1 3 4 5 44 48
48   Gerrit Vijfschagt    H   8 2 1 5 5 40 40
49   Bart Jan Kortleven  1900   H   8 2 0 6 4 52 56
50   Henk Pruim  1908   H   8 1 2 5 4 49 53
51   Merijn Wiggers    H   8 1 2 5 4 41 41
52   Ties Willems    H   8 0 0 8 0 47 51
 Ronde 8 
 za 26-10-2019  Ben Provoost (2283) - Wouter Sipma (2345) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2244) - Alexander Baliakin (2390) 0-2Partij
 Jos Stokkel (2278) - Taeke Kooistra (2179) 1-1Partij
 Jan van Dijk (2284) - Marcel Knipper (2181) 2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Jan van Meggelen (2202) 1-1Partij
 Hans Zondervan (2101) - Gert Bosker (2121) 1-1Partij
 Jaap Knipper (2033) - Koos van Amerongen (2214) 1-1Partij
 Henk Kalk (2175) - Jakob Pronk (2066) 1-1Partij
 Jan Ekke de Vries (2222) - Bert Dollekamp (2103) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2151) - Rob Knevel (1980) 1-1Partij
 Kor de Groot (2011) - Erwin Heslinga (2151) 0-2Partij  
 Menno de Block (2089) - Gerrit Roeterdink (1923) 2-0Partij
 Cees van der Vlis (1992) - Rik Smit (2036) 1-1
 Bert van Oosterom (1964) - Jan Adema (2154) 0-2
 Lisa Scholtens (1938) - Jacqueline Schouten (2013) 2-0
 Douwe Douma (1907) - Floris Tol (2016) 0-2
 Geert Lubberink (1954) - Jaap Huizinga (1999) 2-0
 Berend Plijter (2019) - John Folkers (1911) 0-2
 Tom Westhof  - Johan Tuenter (1900) 2-0
 Jan Siegers (1869) - Barbara Graas (1943) 2-0
 Robby ter Harmsel  - Jan Starke (2008) 0-2
 Herman Beuzel  - Pascal Strijker (1900) 2-0
 Nicole Schouten (1842) - Gerrit Vijfschagt  2-0
 Henk Pruim (1908) - Gert Brink (1872) 0-2
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Bart Jan Kortleven (1900) 2-0
 Ties Willems  - Merijn Wiggers  0-2