HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Friso Fennema MF 2232   H   4 4 0 0 8 18 36
2   Erik van de Weerdhof MF 2169   H   4 3 1 0 7 19 33
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2322   H   4 3 1 0 7 17 28
4   Aleksej Domchev GMI 2315   H   4 2 2 0 6 21 29
5   Artem Ivanov GMI 2368   H   4 2 2 0 6 18 26
6   Damien Come Aligna Messinga MI 2286   H   4 2 2 0 6 18 25
7   Foeke Tiemensma  2200   H   4 3 0 1 6 18 20
8   Ad de Hoon  2084   H   4 3 0 1 6 17 18
9   Losseni Savané  2112   H   4 2 2 0 6 16 23
  Waldo Aliar MF 2144   H   4 2 2 0 6 16 23
11   Paul Sier  2171   H   4 2 2 0 6 15 22
12   Laura Timmerman  2082   H   4 3 0 1 6 13 16
13   Ron Heusdens GMI 2323   H   4 2 1 1 5 23 27
14   Anton van Berkel MI 2284   H   4 1 3 0 5 21 25
15   Bhiem Ramdien MF 2256   H   4 2 1 1 5 20 20
16   Hein Meijer GMI 2258   H   4 2 1 1 5 18 18
  Roep Bhawanibhiek MF 2099   H   4 2 1 1 5 18 18
18   Alexander Shvartsman GMI 2392   H   4 2 1 1 5 18 17
19   Edwin de Jager MF 2128   H   4 2 1 1 5 17 17
  Maarten Linssen MF 2203   H   4 2 1 1 5 17 17
21   Thomy Lucien Mbongo MI 2285   H   4 2 1 1 5 16 14
22   Gerrit de Bruijn  2117   H   4 2 1 1 5 13 11
23   Cor Westerveld  2071   H   4 1 2 1 4 21 18
24   Jaap van Hierden Sr.  1958   H   4 1 2 1 4 20 18
25   Krijn ter Braake MF 2182   H   4 1 2 1 4 20 17
26   Cock van Wijk CMF 2108   H   4 2 0 2 4 16 8
27   Radjendrenath Kalloe  2002   H   4 2 0 2 4 15 8
28   Fabian Snijder  2040   H   4 1 2 1 4 14 11
29   Jan Ongolesono  2027   H   4 2 0 2 4 14 10
30   Jan Lammers  2026   H   4 1 2 1 4 13 9
31   Wim Martin  2006   H   4 2 0 2 4 11 4
32   Radjinder Jharap  2070   H   4 0 3 1 3 17 11
33   Paul de Heus  2094   H   4 1 1 2 3 17 9
34   Arnout Mossink    H   4 1 1 2 3 17 7
  Boike Mathoera  1916   H   4 1 1 2 3 17 7
36   Robby Koendjbiharie  1912   H   4 1 1 2 3 16 9
37   Cees Strooper CMF 2177   H   4 1 1 2 3 16 7
  Lucien Farzan  1979   H   4 1 1 2 3 16 7
39   Ton van der Ploeg  1956   H   4 1 1 2 3 15 7
40   Arnoud de Greef  2134   H   4 1 1 2 3 14 7
  Mari van Ballegooijen MF 2144   H   4 1 1 2 3 14 7
42   Harry de Waard MF 2071   H   4 1 1 2 3 13 4
43   Ratan Ganeshie  1873   H   4 1 1 2 3 12 3
44   Marcel Everloo  1947   H   4 1 1 2 3 11 5
45   Evert van de Pol  2009   H   4 0 2 2 2 17 7
46   Sjaam Biekram  2016   H   4 1 0 3 2 16 8
47   Petra Duskova  2014   H   4 1 0 3 2 15 4
48   Roberto Vesciano  1955   H   4 1 0 3 2 14 2
49   Frits Stuger  1928   H   4 1 0 3 2 11 2
50   Douwe de Graaf  1900   H   4 1 0 3 2 10 0
51   Henk Timmer  2034   H   4 0 1 3 1 17 1
52   Harry Vredeveldt  1811   H   4 0 1 3 1 12 3
53   René Runhaar  1798   H   4 0 1 3 1 11 1
54   Jan Drijver  1615   H   4 0 0 4 0 15 0
 Ronde 4 
 do 24-10-2019  Douwe de Graaf (1900) - Jan Drijver (1615) 2-0Partij
 Henk Timmer (2034) - René Runhaar (1798) 1-1Partij
 Frits Stuger (1928) - Harry Vredeveldt (1811) 2-0Partij
 Jan Lammers (2026) - Sjaam Biekram (2016) 2-0Partij
 Arnoud de Greef (2134) - Radjinder Jharap (2070) 1-1Partij
 Paul de Heus (2094) - Arnout Mossink  1-1Partij
 Wim Martin (2006) - Evert van de Pol (2009) 2-0Partij  
 Jan Ongolesono (2027) - Petra Duskova (2014) 2-0Partij
 Fabian Snijder (2040) - Roberto Vesciano (1955) 2-0Partij
 Cees Strooper (2177) - Marcel Everloo (1947) 1-1Partij
 Mari van Ballegooijen (2144) - Alexander Shvartsman (2392) 0-2Partij
 Lucien Farzan (1979) - Maarten Linssen (2203) 0-2Partij  
 Robby Koendjbiharie (1912) - Gerrit de Bruijn (2117) 0-2Partij
 Thomy Lucien Mbongo (2285) - Ton van der Ploeg (1956) 2-0Partij
 Roep Bhawanibhiek (2099) - Harry de Waard (2071) 2-0Partij
 Ratan Ganeshie (1873) - Hein Meijer (2258) 0-2Partij
 Artem Ivanov (2368) - Cock van Wijk (2108) 2-0Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1958) - Losseni Savané (2112) 0-2Partij
 Krijn ter Braake (2182) - Waldo Aliar (2144) 0-2Partij
 Anton van Berkel (2284) - Edwin de Jager (2128) 1-1Partij
 Cor Westerveld (2071) - Laura Timmerman (2082) 0-2Partij
 Paul Sier (2171) - Radjendrenath Kalloe (2002) 2-0Partij  
 Boike Mathoera (1916) - Foeke Tiemensma (2200) 0-2Partij
 Damien Come Aligna Messinga (2286) - Aleksej Domchev (2315) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2169) - Ron Heusdens (2323) 2-0Partij  
 Jean Marc Ndjofang (2322) - Bhiem Ramdien (2256) 2-0Partij  
 Ad de Hoon (2084) - Friso Fennema (2232) 0-2Partij