HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2000/2001

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Gandhi  ..1010..10..12101361234
2  Zaandam  ..7..10..129111461030
3  Het Probleem  69..811..1110..6914
4  DDD Alkmaar  6....71181311..6716
5  DDV  ..689710....10674
6  Purmerend 66  6..5598....965-12
7  Het Oosten Haarlem  ..4..868..61164-10
8  Damlust  4753......9964-22
9  IJmuiden 2  6565....107..62-18
10  Almere  32....6757..60-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 6
ma 08-01-2001     Gandhi  -   Purmerend 66  
10
-
6
 Peter Hoogteijling (1341) - Gerard Slijkerman (1102) 1-14
 Kees Romijn (1225) - Dick Lust  1-17
 Kees Thijssen (1475) - Cor Benjamens (1282) 1-18
 Glenn Dumfries (1040) - Ramon Sakidin (1200) 1-15
 Paul Day (1055) - Arjan Prins (1084) 0-23
 Hanco Elenbaas (1211) - Channy (Jean) van Vemde  2-06
 Ricardo Tong Sang  - Jan Berthauer  2-01
 Lucien Leerdam (1029) - Frans van Dijk  2-02
   DDD Alkmaar  -   DDV  
7
-
9
 Vitalia Doumesh (1218) - Paul Johannesen  2-07
 Cees Blankendaal (1026) - Martin Kruijswijk (1041) 1-15
 Michael van Dieken  - Gerrit van der Werff  1-14
 Daan van Os (1138) - Nico Kruijswijk (958) 2-06
 Frederik Bos (1049) - Peter Hospes (976) 0-28
 Willem Tesselaar  - Leo Rosendaal (1206) 0-23
 Mark van Hesselingen  - Jan van Amstel  0-21
 Gerard Kiewitt  - John Eekelschot (1059) 1-12
   Het Probleem  -   Zaandam  
9
-
7
 Jacco Ambags (1183) - Pieter Hildering (1188) 1-15
 Henk Werner  - Ed van der Vlies (1102) 2-06
 Pieter Kuijper  - Ruud Holkamp (1024) 1-14
 Remmert Sijm (1065) - Paul Teer  0-28
 Frans Kroese (1102) - Boudewijn van der Veen  1-17
 Bart Bouw  - Peter Foks (1102) 1-12
 Pascal Stil (812) - Elbert Holkamp (1064) 1-13
 Piet Singer  - Jan Abbring  2-01
di 09-01-2001     Almere  -   Het Oosten Haarlem  
5
-
11
 Joke Hartkamp-van Geemen (919) - Wim de Jong  1-12
 Piet Postema  - Stefan Stolwijk (1180) 0-21
 Hendrik-Jan Beekman  - Jan Esselman  0-24
 Leen van der Gaag  - Rob van de Klashorst  0-25
 Peter Terstall  - Arie van Duijn  1-17
 Valentino Tjokro  - Peter Schipper  2-08
 Wim Geerling  - Gerard van Velzen  0-23
 Wim Wasseur  - Jaap Wolff  1-16
vr 12-01-2001     IJmuiden 2  -   Damlust  
7
-
9
 Cees van der Vlis (1098) - Gerard Baas  1-18
 Frans Elzenga (991) - Theo Koopman  0-23
 Cees van der Steen (1051) - Walter van den Heerik  0-22
 Paul Smit (1038) - Guido Verhagen (1140) 1-16
 Leo Binkhorst  - Karel van de Hoven (1105) 2-05
 Jan Apeldoorn (1000) - Jaap Kramer  1-14
 Piet Kok  - Jan van Straalen  0-21
 Rien Hühl  - Wim Boer  2-07