HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013

    
    Link   

  Finale A

 Klassen: 
 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Partijen
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
Ronde 1
1Nederland  Jasper Lemmen  0 
Rusland  Alexander Georgiev  12 
Litouwen  Aleksej Domchev   5 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  7 
Rusland  Alexander Verkhovykh   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  12 
Letland  Guntis Valneris   7 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  5 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse   8 
Rusland  Alexey Chizhov  4 
Nederland  Roel Boomstra   7 
Rusland  Ainur Shaibakov  5 
Ukraine  Artem Ivanov   9 
Rusland  Murodullo Amrillaev  3 
Nederland  Alexander Baliakin   7 
Duitsland  Vadim Virny  5 
Ronde 2
1Ivoorkust  Ncho Joel Atse  3 
Nederland  Roel Boomstra  9 
Ukraine  Artem Ivanov   5 
Nederland  Alexander Baliakin  7 
Rusland  Alexander Shvartsman   9 
Letland  Guntis Valneris  3 
Rusland  Alexander Georgiev   7 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang  5 
9Rusland  Murodullo Amrillaev   0 
Rusland  Ainur Shaibakov  12 
Kameroen  Flaubert Ndonzi   4 
Rusland  Alexey Chizhov  8 
Nederland  Jasper Lemmen   12 
Rusland  Alexander Verkhovykh  0 
Litouwen  Aleksej Domchev   3 
Duitsland  Vadim Virny  9 
Ronde 3
1Nederland  Alexander Baliakin  4 
Rusland  Alexander Georgiev  8 
Rusland  Alexander Shvartsman   5 
Nederland  Roel Boomstra  7 
5Letland  Guntis Valneris   7 
Ukraine  Artem Ivanov  5 
Kameroen  Jean Marc Ndjofang   0 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse  12 
9Nederland  Jasper Lemmen   4 
Duitsland  Vadim Virny  8 
Rusland  Ainur Shaibakov   4 
Rusland  Alexey Chizhov  8 
13Rusland  Murodullo Amrillaev   7 
Rusland  Alexander Verkhovykh  5 
Litouwen  Aleksej Domchev   0 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  12 
Ronde 4
1Rusland  Alexander Georgiev  5 
Nederland  Roel Boomstra  7 
3Nederland  Alexander Baliakin   4 
Rusland  Alexander Shvartsman  8 
5Letland  Guntis Valneris   4 
Ivoorkust  Ncho Joel Atse  8 
7Kameroen  Jean Marc Ndjofang   4 
Ukraine  Artem Ivanov  8 
9Duitsland  Vadim Virny   5 
Rusland  Alexey Chizhov  7 
11Nederland  Jasper Lemmen   9 
Rusland  Ainur Shaibakov  3 
13Rusland  Murodullo Amrillaev   7 
Kameroen  Flaubert Ndonzi  5 
15Rusland  Alexander Verkhovykh   7 
Litouwen  Aleksej Domchev  5