HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Finale A 
 Finale B 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9   10   11   12   13
 Alle uitslagen   Toernooizaal     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven den Hollander  1274   fA   5 3 2 0 8 30 46
2   Bé Eggens  1240   fA   5 3 2 0 8 30 45
3   Mitchel Mensinga  1220   fA   5 3 2 0 8 27 38
4   Gerbrand Hessing  1278   fA   5 3 1 1 7 26 36
5   Niek Kloppenburg  1225   fA   5 2 2 1 6 27 26
6   Floris Tol  1130   fA   5 3 0 2 6 27 24
7   Jitse Slump MI 1416   fA   5 2 2 1 6 25 23
8   Rick Hakvoort  1276   fA   5 1 4 0 6 24 28
9   Machiel Weistra MF 1096   fA   5 2 1 2 5 30 24
10   Gerwin Mollink  1130   fA   5 2 1 2 5 26 16
11   Johan Top  971   fB   5 2 1 2 5 25 20
12   Wouter Morssink  1174   fA   5 1 3 1 5 22 20
13   Nick Waterink MF 1227   fA   5 1 2 2 4 30 26
14   Robert-Jan van Steenbergen  999   fB   5 2 0 3 4 29 18
15   Berke Yiğittürk  1110   fA   5 0 4 1 4 24 18
16   Bram Bekkers  547   fB   5 2 0 3 4 18 6
17   Marco de Leeuw  1067   fB   5 2 0 3 4 18 4
18   Willem Fokkert  768   fB   5 1 1 3 3 21 4
19   Hans Rinner  875   fB   5 1 0 4 2 20 0
20   Dummy    fA   5 0 0 5 0 21 0
Steven den HollanderBe EggensMitchel Mensinga
Gerbrand HessingNiek KloppenburgFloris Tol
Jitse SlumpRick HakvoortMachiel Weistra
Gerwin MollinkJohan TopWouter Morssink
Nick WaterinkRobert-Jan van SteenbergenBerke Yigitturk
Bram BekkersMarco de LeeuwWillem Fokkert
Hans Rinner
 Ronde 5 
 vr 04-05-2018  Marco de Leeuw (1067) - Hans Rinner (875) 2-0
 Willem Fokkert (768) - Berke Yiğittürk (1110) 1-1
 Floris Tol (1130) - Robert-Jan van Steenbergen (999) 2-0
 Nick Waterink (1227) - Johan Top (971) 0-2
 Gerbrand Hessing (1278) - Machiel Weistra (1096) 2-0
 Wouter Morssink (1174) - Rick Hakvoort (1276) 1-1
 Mitchel Mensinga (1220) - Niek Kloppenburg (1225) 2-0
 Bé Eggens (1240) - Jitse Slump (1416) 2-0
 Gerwin Mollink (1130) - Steven den Hollander (1274) 0-2