HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Finale A 
 Finale B 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9   10   11   12   13
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Bé Eggens  2127   fA   8 5 2 1 12 75 107
2   Steven den Hollander  2168   fA   8 4 3 1 11 78 107
3   Mitchel Mensinga  2097   fA   8 3 5 0 11 70 87
4   Machiel Weistra MF 2053   fA   8 4 2 2 10 75 87
5   Jitse Slump MI 2283   fA   8 3 4 1 10 75 86
6   Gerbrand Hessing  2163   fA   8 4 2 2 10 73 87
7   Rick Hakvoort  2199   fA   8 3 4 1 10 73 86
8   Gerwin Mollink  2050   fA   8 4 1 3 9 66 61
9   Floris Tol  2000   fA   8 3 2 3 8 67 56
10   Niek Kloppenburg  2143   fA   8 2 4 2 8 65 55
11   Nick Waterink MF 2138   fA   8 2 4 2 8 62 54
12   Wouter Morssink  2091   fA   8 2 4 2 8 60 49
13   Robert-Jan van Steenbergen  1970   fB   8 3 2 3 8 59 46
14   Johan Top  2075   fB   8 3 2 3 8 58 39
15   Marco de Leeuw  1972   fB   8 3 2 3 8 53 36
16   Berke Yiğittürk  2073   fA   8 1 5 2 7 62 44
17   Hans Rinner  1942   fB   8 3 1 4 7 50 22
18   Bram Bekkers    fB   8 2 0 6 4 50 6
19   Willem Fokkert    fB   8 1 1 6 3 52 7
20   Dummy    fA   8 0 0 8 0 57 0
Be EggensSteven den HollanderMitchel Mensinga
Machiel WeistraJitse SlumpGerbrand Hessing
Rick HakvoortGerwin MollinkFloris Tol
Niek KloppenburgNick WaterinkWouter Morssink
Robert-Jan van SteenbergenJohan TopMarco de Leeuw
Berke YigitturkHans RinnerBram Bekkers
Willem Fokkert
 Ronde 8 
 vr 04-05-2018  Marco de Leeuw (1972) - Willem Fokkert  2-0
 Floris Tol (2000) - Wouter Morssink (2091) 1-1
 Robert-Jan van Steenbergen (1970) - Nick Waterink (2138) 1-1
 Hans Rinner (1942) - Niek Kloppenburg (2143) 1-1
 Bram Bekkers  - Gerwin Mollink (2050) 0-2
 Rick Hakvoort (2199) - Gerbrand Hessing (2163) 2-0
 Machiel Weistra (2053) - Mitchel Mensinga (2097) 1-1
 Berke Yiğittürk (2073) - Bé Eggens (2127) 0-2
 Steven den Hollander (2168) - Jitse Slump (2283) 1-1