HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Play Offs Women World Cup Wageningen GDB 2013

    
    Link   

  Finale B

 Klassen: 
 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Partijen
  Toernooizaal    Disclaimer
 Alle uitslagen
Ronde 1
1Polen  Arleta Flisikowska  3 
Rusland  Natalia Shestakova  9 
Rusland  Irina Platonova   5 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  7 
Nederland  Vitalia Doumesh   0 
Letland  Zoja Golubeva  12 
Rusland  Nika Leopoldova   8 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  4 
Polen  Natalia Sadowska   12 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   5 
Ukraine  Viktoriya Motrichko  7 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   9 
Rusland  Matrena Nogovitsyna  3 
Ukraine  Olga Baltazhy   8 
Rusland  Aygul Idrisova  4 
Ronde 2
1Letland  Zoja Golubeva  7 
Rusland  Nika Leopoldova  5 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   5 
Ukraine  Olga Baltazhy  7 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich   0 
Polen  Natalia Sadowska  12 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   4 
Rusland  Natalia Shestakova  8 
9Polen  Arleta Flisikowska   12 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  0 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   7 
Wit-Rusland  Irina Pashkevich  5 
Nederland  Vitalia Doumesh   0 
Rusland  Aygul Idrisova  12 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina   0 
Rusland  Irina Platonova  12 
Ronde 3
1Letland  Zoja Golubeva  8 
Rusland  Natalia Shestakova  4 
Polen  Natalia Sadowska   9 
Ukraine  Olga Baltazhy  3 
5Wit-Rusland  Olga Sadovskaja   3 
Rusland  Nika Leopoldova  9 
Ukraine  Viktoriya Motrichko   12 
Wit-Rusland  Darja Fedorovich  0 
9Polen  Arleta Flisikowska   0 
Rusland  Irina Platonova  12 
Rusland  Matrena Nogovitsyna   4 
Rusland  Aygul Idrisova  8 
13Wit-Rusland  Irina Pashkevich   9 
Nederland  Vitalia Doumesh  3 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina   0 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  12 
Ronde 4
1Polen  Natalia Sadowska  8 
Letland  Zoja Golubeva  4 
3Rusland  Natalia Shestakova   7 
Ukraine  Olga Baltazhy  5 
5Ukraine  Viktoriya Motrichko   12 
Rusland  Nika Leopoldova  0 
7Wit-Rusland  Darja Fedorovich   0 
Wit-Rusland  Olga Sadovskaja  12 
9Rusland  Irina Platonova   0 
Rusland  Aygul Idrisova  12 
11Rusland  Matrena Nogovitsyna   7 
Polen  Arleta Flisikowska  5 
13Wit-Rusland  Irina Pashkevich   3 
Rusland  Tamara Tansykkuzhina  9 
15Nederland  Vitalia Doumesh   8 
Rusland  Elena Milshina-Djemotskina  4