HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Zane Magone    JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Olga Fedorovich MIF 2128   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2141   JunM   1 1 0 0 2 0 0
4   Darja Fedorovich    JunM   1 1 0 0 2 0 0
5   Margit Viirma  1932   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Ewa Kosobudzka  1934   JunM   1 1 0 0 2 0 0
7   Heike Verheul MFF 2000   JunM   1 1 0 0 2 0 0
8   Ivanna Ivasyk    JunM   1 1 0 0 2 0 0
9   Nika Leopoldova    JunM   1 1 0 0 2 0 0
10   Janet Tamm    JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Laura Timmerman  1920   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Julia Lakomska    JunM   1 1 0 0 2 0 0
13   Ieva Gutmane    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Elena Valentini    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Valentina Olekseenko    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Sabina Kovalevskaja    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Yulia Yurkova  1931   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Ieva Brantevica  1984   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dian Elksne    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Karlijn Overes  1954   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Arleta Flisikowska  2000   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Ruta Balasa    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Ester van Muijen  1965   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 07-08-2011  Ruta Balasa  - Julia Lakomska  0-2
 Nika Leopoldova  - Ieva Brantevica (1984) 2-0
 Dian Elksne  - Zane Magone  0-2
 Valentina Olekseenko  - Darja Fedorovich  0-2
 Olga Fedorovich (2128) - Karlijn Overes (1954) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Arleta Flisikowska (2000) 2-0
 Ieva Gutmane  - Janet Tamm  0-2
 Ivanna Ivasyk  - Elena Valentini  2-0
 Ester van Muijen (1965) - Ewa Kosobudzka (1934) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Heike Verheul (2000) 0-2
 Laura Timmerman (1920) - Yulia Yurkova (1931) 2-0