HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Zane Magone    JunM   3 3 0 0 6 3 7
2   Heike Verheul MFF 2000   JunM   3 3 0 0 6 3 6
3   Nika Leopoldova    JunM   3 2 1 0 5 4 9
4   Laura Timmerman  1920   JunM   3 2 1 0 5 2 7
5   Olga Fedorovich MIF 2128   JunM   3 2 0 1 4 4 10
6   Janet Tamm    JunM   3 1 2 0 4 3 6
7   Margit Viirma  1932   JunM   3 2 0 1 4 2 7
  Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2141   JunM   3 2 0 1 4 2 6
9   Ivanna Ivasyk    JunM   3 1 1 1 3 4 10
10   Darja Fedorovich    JunM   3 1 1 1 3 3 9
11   Julia Lakomska    JunM   3 1 1 1 3 3 9
  Sabina Kovalevskaja    JunM   3 1 1 1 3 3 9
  Ieva Brantevica  1984   JunM   3 1 1 1 3 3 8
  Ruta Balasa    JunM   3 1 1 1 3 3 7
  Karlijn Overes  1954   JunM   3 1 1 1 3 3 7
16   Ester van Muijen  1965   JunM   3 1 1 1 3 2 5
17   Ewa Kosobudzka  1934   JunM   3 1 0 2 2 4 9
18   Yulia Yurkova  1931   JunM   3 1 0 2 2 3 8
  Arleta Flisikowska  2000   JunM   3 1 0 2 2 3 7
  Valentina Olekseenko    JunM   3 1 0 2 2 3 7
  Elena Valentini    JunM   3 1 0 2 2 3 6
22   Dian Elksne    JunM   3 0 0 3 0 3 9
  Dummy    JunM   3 0 0 3 0 3 7
24   Ieva Gutmane    JunM   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 zo 07-08-2011  Zane Magone  - Olga Fedorovich (2128) 2-0
 Nika Leopoldova  - Laura Timmerman (1920) 1-1
 Heike Verheul (2000) - Ivanna Ivasyk  2-0
 Ruta Balasa  - Janet Tamm  1-1
 Karlijn Overes (1954) - Darja Fedorovich  1-1
 Ewa Kosobudzka (1934) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Julia Lakomska  - Ester van Muijen (1965) 1-1
 Margit Viirma (1932) - Valentina Olekseenko  2-0
 Ieva Brantevica (1984) - Elena Valentini  2-0
 Sabina Kovalevskaja  - Dian Elksne  2-0
 Ieva Gutmane  - Arleta Flisikowska (2000) 0-2