HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Heike Verheul MFF 2000   JunM   4 3 1 0 7 10 17
2   Zane Magone    JunM   4 3 1 0 7 10 17
3   Nika Leopoldova    JunM   4 2 2 0 6 10 16
4   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2141   JunM   4 3 0 1 6 9 14
5   Margit Viirma  1932   JunM   4 3 0 1 6 6 12
6   Olga Fedorovich MIF 2128   JunM   4 2 1 1 5 12 19
7   Laura Timmerman  1920   JunM   4 2 1 1 5 10 16
8   Darja Fedorovich    JunM   4 2 1 1 5 8 15
9   Ivanna Ivasyk    JunM   4 2 1 1 5 8 15
  Karlijn Overes  1954   JunM   4 2 1 1 5 8 13
11   Sabina Kovalevskaja    JunM   4 2 1 1 5 6 13
12   Janet Tamm    JunM   4 1 2 1 4 8 14
  Ewa Kosobudzka  1934   JunM   4 2 0 2 4 8 14
14   Elena Valentini    JunM   4 2 0 2 4 5 10
  Yulia Yurkova  1931   JunM   4 2 0 2 4 5 10
16   Ieva Brantevica  1984   JunM   4 1 1 2 3 10 16
17   Julia Lakomska    JunM   4 1 1 2 3 8 15
  Ruta Balasa    JunM   4 1 1 2 3 8 13
19   Ester van Muijen  1965   JunM   4 1 1 2 3 7 12
20   Valentina Olekseenko    JunM   4 1 0 3 2 9 15
  Arleta Flisikowska  2000   JunM   4 1 0 3 2 9 15
22   Ieva Gutmane    JunM   4 1 0 3 2 6 10
23   Dian Elksne    JunM   4 0 0 4 0 9 16
24   Dummy    JunM   4 0 0 4 0 7 13
 Ronde 4 
 zo 07-08-2011  Zane Magone  - Heike Verheul (2000) 1-1
 Olga Fedorovich (2128) - Nika Leopoldova  1-1
 Laura Timmerman (1920) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Janet Tamm  - Margit Viirma (1932) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Ruta Balasa  2-0
 Karlijn Overes (1954) - Ieva Brantevica (1984) 2-0
 Darja Fedorovich  - Julia Lakomska  2-0
 Ivanna Ivasyk  - Ester van Muijen (1965) 2-0
 Arleta Flisikowska (2000) - Ewa Kosobudzka (1934) 0-2
 Valentina Olekseenko  - Yulia Yurkova (1931) 0-2
 Dian Elksne  - Elena Valentini  0-2