HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Heike Verheul MFF 2000   JunM   6 4 2 0 10 28 37
2   Nika Leopoldova    JunM   6 3 3 0 9 32 42
3   Zane Magone    JunM   6 4 1 1 9 32 42
4   Olga Fedorovich MIF 2128   JunM   6 3 2 1 8 30 39
5   Darja Fedorovich    JunM   6 3 2 1 8 27 36
6   Laura Timmerman  1920   JunM   6 3 2 1 8 25 34
7   Karlijn Overes  1954   JunM   6 3 1 2 7 29 38
  Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2141   JunM   6 3 1 2 7 29 37
9   Ieva Brantevica  1984   JunM   6 3 1 2 7 26 35
10   Sabina Kovalevskaja    JunM   6 3 1 2 7 25 35
  Margit Viirma  1932   JunM   6 3 1 2 7 25 35
12   Elena Valentini    JunM   6 3 1 2 7 20 28
13   Arleta Flisikowska  2000   JunM   6 3 0 3 6 20 27
14   Ivanna Ivasyk    JunM   6 2 1 3 5 27 37
15   Ewa Kosobudzka  1934   JunM   6 2 1 3 5 25 33
16   Julia Lakomska    JunM   6 1 3 2 5 23 33
17   Ruta Balasa    JunM   6 2 1 3 5 22 29
18   Yulia Yurkova  1931   JunM   6 2 1 3 5 21 29
  Janet Tamm    JunM   6 1 3 2 5 21 28
20   Valentina Olekseenko    JunM   6 2 0 4 4 21 29
21   Ester van Muijen  1965   JunM   6 1 2 3 4 20 26
22   Dian Elksne    JunM   6 1 1 4 3 21 30
23   Ieva Gutmane    JunM   6 1 1 4 3 18 25
24   Dummy    JunM   6 0 0 6 0 17 24
 Ronde 6 
 zo 07-08-2011  Heike Verheul (2000) - Nika Leopoldova  1-1
 Darja Fedorovich  - Laura Timmerman (1920) 1-1
 Zane Magone  - Karlijn Overes (1954) 2-0
 Elena Valentini  - Olga Fedorovich (2128) 1-1
 Margit Viirma (1932) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Ieva Brantevica (1984) - Ewa Kosobudzka (1934) 2-0
 Ivanna Ivasyk  - Sabina Kovalevskaja  0-2
 Arleta Flisikowska (2000) - Valentina Olekseenko  2-0
 Julia Lakomska  - Yulia Yurkova (1931) 1-1
 Janet Tamm  - Ester van Muijen (1965) 1-1
 Dian Elksne  - Ieva Gutmane  1-1