HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Dneprodzerzhinsk 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Nika Leopoldova    JunM   8 5 2 1 12   2086.88     2235  
2   Ayyyna Sobakina MFF 2141   JunM   8 4 3 1 11   2084.00     2218  
3   Karlijn Overes MFF 1973   JunM   8 5 1 2 11   2057.75     2163  
4   Regina Ajupova    JunM   8 3 4 1 10   2091.38     2112  
5   Arleta Flisikowska  2000   JunM   8 4 2 2 10   2068.12     2109  
6   Laura Timmerman  1942   JunM   8 3 3 2 9   2093.00     2040  
7   Anastasia Baryshava    JunM   8 2 5 1 9   2051.75     2130  
8   Heike Verheul MFF 2039   JunM   8 3 3 2 9   2038.62     2110  
9   Katsiaryna Maskaleva    JunM   8 4 1 3 9   1855.38     1950  
10   Ganna Skripnichenko    JunM   8 4 1 3 9   1842.75     1900  
11   Karina Latysovic    JunM   8 2 4 2 8   2019.62     1930  
12   Anna Baltazhy    JunM   8 3 2 3 8   1888.00     1959  
13   Olga Gubarieva    JunM   8 3 1 4 7   1898.88     2024  
14   Erika Rosso    JunM   8 3 1 4 7   1878.12     1905  
15   Patrycja Chrzaszcz  1900   JunM   8 2 3 3 7   1847.62     1973  
16   Kateryna Kapustina    JunM   8 2 1 5 5   1884.75     1899  
17   Katarzyna Szymaszkiewicz    JunM   8 1 1 6 3   1832.50     1901  
Nika LeopoldovaAyyyna SobakinaKarlijn Overes
Regina AjupovaArleta FlisikowskaLaura Timmerman
Anastasia BaryshavaHeike Verheul
Ganna SkripnichenkoKarina Latysovic
Olga GubarievaPatrycja Chrzaszcz
 Ronde 8 
 di 07-08-2012  Patrycja Chrzaszcz (1900) - Kateryna Kapustina  2-0
 Karina Latysovic  - Erika Rosso  1-1
 Katarzyna Szymaszkiewicz  - Ganna Skripnichenko  0-2
 Heike Verheul (2039) - Katsiaryna Maskaleva  1-1
 Arleta Flisikowska (2000) - Anna Baltazhy  2-0
 Anastasia Baryshava  - Regina Ajupova  1-1
 Ayyyna Sobakina (2141) - Karlijn Overes (1973) 1-1
 Laura Timmerman (1942) - Nika Leopoldova  0-2