HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vera Khvashchynskaya MFF 2079   JunM   9 5 4 0 14 72 85
2   Angelina Popova MFF 2076   JunM   9 5 3 1 13 64 78
3   Yulia Yurkova  1999   JunM   9 4 4 1 12 70 84
4   Nurguyana Azarova MIF 2050   JunM   9 5 1 3 11 74 88
5   Valeriya Kryshtal  1989   JunM   9 5 1 3 11 72 86
6   Milda Jocaite MFF 1971   JunM   9 4 2 3 10 75 89
7   Joanna Sild  1814   JunM   9 3 4 2 10 69 83
8   Elvija Vanaga  1855   JunM   9 3 4 2 10 67 81
9   Anneli Trees  1874   JunM   9 2 5 2 9 66 78
10   Marta Stangret  1878   JunM   9 3 3 3 9 64 76
11   Marieke Altena  1876   JunM   9 3 3 3 9 60 72
12   Mara Langeveld  1875   JunM   9 3 3 3 9 58 68
  Anfisa Savelieva  1895   JunM   9 3 3 3 9 58 68
14   Paula Gutmane    JunM   9 1 6 2 8 61 74
15   Madara Lindenberga    JunM   9 2 4 3 8 59 73
16   Leticija Dubickaite  1912   JunM   9 3 2 4 8 59 70
17   Veronika Pikkel  1779   JunM   9 3 1 5 7 62 76
18   Aleksandra Szturomska  1915   JunM   9 2 3 4 7 61 74
19   Jagoda Bajkowska  1845   JunM   9 2 2 5 6 58 71
20   Goksenin Gok    JunM   9 0 0 9 0 57 66
Vera KhvashchynskayaAngelina PopovaYulia Yurkova
Nurguyana AzarovaValeriya KryshtalMilda Jocaite
Joanna SildAnneli Trees
Marta StangretMarieke AltenaMara Langeveld
Anfisa SavelievaPaula Gutmane
Leticija DubickaiteVeronika PikkelAleksandra Szturomska
Jagoda Bajkowska
 Ronde 9 
 vr 07-08-2015  Joanna Sild (1814) - Vera Khvashchynskaya (2079) 1-1
 Nurguyana Azarova (2050) - Angelina Popova (2076) 0-2
 Milda Jocaite (1971) - Yulia Yurkova (1999) 0-2
 Anneli Trees (1874) - Valeriya Kryshtal (1989) 0-2
 Marieke Altena (1876) - Elvija Vanaga (1855) 1-1
 Anfisa Savelieva (1895) - Marta Stangret (1878) 1-1
 Aleksandra Szturomska (1915) - Mara Langeveld (1875) 0-2
 Madara Lindenberga  - Paula Gutmane  1-1
 Leticija Dubickaite (1912) - Jagoda Bajkowska (1845) 1-1
 Veronika Pikkel (1779) - Goksenin Gok  2-0