HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Milda Jocaite MFF 1971   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Veronika Pikkel  1779   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Marta Stangret  1878   JunM   1 1 0 0 2 0 0
4   Vera Khvashchynskaya MFF 2079   JunM   1 1 0 0 2 0 0
5   Nurguyana Azarova MIF 2050   JunM   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksandra Szturomska  1915   JunM   1 1 0 0 2 0 0
7   Yulia Yurkova  1999   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
8   Paula Gutmane    JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Anfisa Savelieva  1895   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Anneli Trees  1874   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Marieke Altena  1876   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Elvija Vanaga  1855   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Joanna Sild  1814   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
  Mara Langeveld  1875   JunM   1 0 1 0 1 -1 0
15   Madara Lindenberga    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
16   Angelina Popova MFF 2076   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
17   Jagoda Bajkowska  1845   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Goksenin Gok    JunM   1 0 0 1 0 -2 0
  Valeriya Kryshtal  1989   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
20   Leticija Dubickaite  1912   JunM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 vr 07-08-2015  Goksenin Gok  - Marta Stangret (1878) 0-2
 Yulia Yurkova (1999) - Elvija Vanaga (1855) 1-1
 Marieke Altena (1876) - Paula Gutmane  1-1
 Leticija Dubickaite (1912) - Nurguyana Azarova (2050) 0-2
 Veronika Pikkel (1779) - Jagoda Bajkowska (1845) 2-0
 Aleksandra Szturomska (1915) - Angelina Popova (2076) 2-0
 Vera Khvashchynskaya (2079) - Madara Lindenberga  2-0
 Anfisa Savelieva (1895) - Mara Langeveld (1875) 1-1
 Anneli Trees (1874) - Joanna Sild (1814) 1-1
 Milda Jocaite (1971) - Valeriya Kryshtal (1989) 2-0