HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vera Khvashchynskaya MFF 2079   JunM   4 4 0 0 8 9 14
2   Elvija Vanaga  1855   JunM   4 2 2 0 6 8 14
3   Yulia Yurkova  1999   JunM   4 2 2 0 6 8 14
4   Valeriya Kryshtal  1989   JunM   4 3 0 1 6 6 11
5   Milda Jocaite MFF 1971   JunM   4 2 1 1 5 11 19
6   Nurguyana Azarova MIF 2050   JunM   4 2 1 1 5 8 16
7   Angelina Popova MFF 2076   JunM   4 2 1 1 5 6 11
8   Veronika Pikkel  1779   JunM   4 2 0 2 4 9 17
9   Marta Stangret  1878   JunM   4 1 2 1 4 8 14
  Joanna Sild  1814   JunM   4 1 2 1 4 8 14
11   Mara Langeveld  1875   JunM   4 1 2 1 4 7 13
  Anneli Trees  1874   JunM   4 1 2 1 4 7 12
13   Madara Lindenberga    JunM   4 1 1 2 3 10 18
14   Aleksandra Szturomska  1915   JunM   4 1 1 2 3 9 14
15   Paula Gutmane    JunM   4 0 3 1 3 8 14
16   Leticija Dubickaite  1912   JunM   4 1 1 2 3 8 14
17   Anfisa Savelieva  1895   JunM   4 1 1 2 3 6 10
18   Marieke Altena  1876   JunM   4 0 2 2 2 10 16
19   Jagoda Bajkowska  1845   JunM   4 1 0 3 2 8 13
20   Goksenin Gok    JunM   4 0 0 4 0 6 10
 Ronde 4 
 vr 07-08-2015  Vera Khvashchynskaya (2079) - Nurguyana Azarova (2050) 2-0
 Elvija Vanaga (1855) - Veronika Pikkel (1779) 2-0
 Marta Stangret (1878) - Yulia Yurkova (1999) 0-2
 Valeriya Kryshtal (1989) - Leticija Dubickaite (1912) 2-0
 Paula Gutmane  - Angelina Popova (2076) 0-2
 Milda Jocaite (1971) - Aleksandra Szturomska (1915) 2-0
 Madara Lindenberga  - Anneli Trees (1874) 1-1
 Joanna Sild (1814) - Marieke Altena (1876) 2-0
 Jagoda Bajkowska (1845) - Mara Langeveld (1875) 0-2
 Goksenin Gok  - Anfisa Savelieva (1895) 0-2