HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Aygul Idrisova    AspM   9 7 1 1 15 72 85
2   Anastasia Baryshava    AspM   9 5 3 1 13 72 87
3   Marija Koleda    AspM   9 4 4 1 12 73 88
4   Vera Khvashchynskaya    AspM   9 5 1 3 11 73 88
5   Nurguyana Azarova    AspM   9 5 1 3 11 69 82
  Lotte Aleven  1886   AspM   9 4 3 2 11 69 81
7   Valeriya Kryshtal    AspM   9 5 1 3 11 67 82
8   Gerlinda Schaafsma    AspM   9 5 1 3 11 60 75
9   Denise van Dam    AspM   9 3 4 2 10 73 88
10   Karina Latysovic    AspM   9 3 4 2 10 66 81
11   Anastasia Pinajeva    AspM   9 4 1 4 9 74 87
12   Marharyta Khramtsova  1962   AspM   9 4 1 4 9 70 83
13   Monika Pyrcz  1900   AspM   9 2 5 2 9 61 74
  Erika Rosso    AspM   9 4 1 4 9 61 72
15   Joanna Sild    AspM   9 4 1 4 9 54 65
16   Elza Garokalna  1900   AspM   9 4 0 5 8 62 73
17   Patrycja Chrzaszcz    AspM   9 2 4 3 8 60 71
18   Elvija Vanaga    AspM   9 3 2 4 8 57 69
19   Dace Nilova    AspM   9 2 4 3 8 53 64
20   Agnieszka Szymanska  1949   AspM   9 2 3 4 7 59 74
21   Veronika Pikkel    AspM   9 3 0 6 6 58 73
22   Aleksandra Sproge    AspM   9 2 0 7 4 51 60
23   Jantine Timmerman    AspM   9 1 2 6 4 50 61
24   Zsofia Gerencser    AspM   9 1 1 7 3 55 68
 Ronde 9 
 zo 07-08-2011  Aygul Idrisova  - Karina Latysovic  2-0
 Valeriya Kryshtal  - Anastasia Baryshava  1-1
 Lotte Aleven (1886) - Vera Khvashchynskaya  2-0
 Denise van Dam  - Marija Koleda  1-1
 Nurguyana Azarova  - Joanna Sild  2-0
 Elvija Vanaga  - Gerlinda Schaafsma  0-2
 Marharyta Khramtsova (1962) - Monika Pyrcz (1900) 1-1
 Dace Nilova  - Patrycja Chrzaszcz  1-1
 Veronika Pikkel  - Erika Rosso  0-2
 Anastasia Pinajeva  - Aleksandra Sproge  2-0
 Jantine Timmerman  - Agnieszka Szymanska (1949) 1-1
 Elza Garokalna (1900) - Zsofia Gerencser  2-0