HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G16 Sneldammen Dneprodzerzhinsk 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vera Khvashchynskaya    AspM   9 6 2 1 14 75 89
2   Angelina Popova  1940   AspM   9 5 4 0 14 74 88
3   Nurguyana Azarova    AspM   9 4 5 0 13 76 90
4   Ganna Dmytrenko    AspM   9 4 4 1 12 76 90
5   Evgenia Ivanova    AspM   9 5 1 3 11 77 91
6   Karina Starchenkova    AspM   9 3 4 2 10 73 87
7   Anastasia Lashkova    AspM   9 4 2 3 10 69 83
8   Valeriya Kryshtal    AspM   9 4 2 3 10 68 82
  Milda Jocaite    AspM   9 4 2 3 10 68 82
10   Veronika Pikkel    AspM   9 4 2 3 10 61 75
11   Tetiana Kravchenko    AspM   9 3 3 3 9 68 81
12   Tatiana Zaytseva    AspM   9 3 3 3 9 64 78
13   Yulia Yurkova  1944   AspM   9 3 3 3 9 62 75
14   Irina Minyaeva    AspM   9 3 3 3 9 60 70
15   Marta Stangret  1900   AspM   9 4 1 4 9 57 71
  Leticija Dubickaite    AspM   9 3 3 3 9 57 69
17   Zuzanna Suchocka  1900   AspM   9 3 2 4 8 63 77
18   Jagoda Bajkowska    AspM   9 1 6 2 8 58 69
19   Joanna Sild    AspM   9 2 4 3 8 57 71
20   Dace Nilova    AspM   9 2 3 4 7 58 70
21   Anneli Trees    AspM   9 2 3 4 7 54 64
22   Elvija Vanaga    AspM   9 2 2 5 6 54 64
23   Sylvie Proment    AspM   9 1 2 6 4 58 68
24   Dummy    AspM   9 0 0 9 0 56 65
 Ronde 9 
 di 07-08-2012  Dace Nilova  - Sylvie Proment  2-0
 Jagoda Bajkowska  - Joanna Sild  1-1
 Irina Minyaeva  - Anneli Trees  2-0
 Elvija Vanaga  - Tatiana Zaytseva  0-2
 Tetiana Kravchenko  - Leticija Dubickaite  1-1
 Zuzanna Suchocka (1900) - Veronika Pikkel  0-2
 Anastasia Lashkova  - Karina Starchenkova  1-1
 Evgenia Ivanova  - Yulia Yurkova (1944) 2-0
 Milda Jocaite  - Nurguyana Azarova  1-1
 Angelina Popova (1940) - Ganna Dmytrenko  1-1
 Vera Khvashchynskaya  - Valeriya Kryshtal  2-0