HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G16 Sneldammen Bielawa 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Valeriya Kryshtal    AspM   9 6 2 1 14 74 87
2   Aliaksandra Spirina    AspM   9 5 3 1 13 72 86
3   Ganna Dmytrenko    AspM   9 5 3 1 13 71 85
4   Angelina Popova MFF 2000   AspM   9 4 4 1 12 73 87
5   Jagoda Bajkowska    AspM   9 5 1 3 11 68 82
6   Elvija Vanaga    AspM   9 3 5 1 11 57 68
7   Leticija Dubickaite    AspM   9 3 4 2 10 72 86
8   Rufina Ajupova    AspM   9 3 4 2 10 71 85
9   Nastassia Kashnikava    AspM   9 4 2 3 10 52 64
10   Paula Gutmane    AspM   9 3 3 3 9 74 87
11   Veronika Pikkel    AspM   9 4 1 4 9 72 86
12   Zuzanna Suchocka  1900   AspM   9 3 3 3 9 66 78
13   Daria Babiak    AspM   9 3 3 3 9 62 74
14   Elza Garokalna  1924   AspM   9 4 1 4 9 55 69
15   Katarzyna Stanczuk    AspM   9 3 3 3 9 54 67
16   Marta Stangret  1899   AspM   9 3 2 4 8 67 80
17   Karolina Sobolewska    AspM   9 3 1 5 7 60 73
18   Joanna Sild    AspM   9 2 1 6 5 61 75
19   Aleksandra Holub    AspM   9 1 0 8 2 60 71
20   Dummy    AspM   9 0 0 9 0 58 69
Valeriya KryshtalAliaksandra SpirinaGanna Dmytrenko
Angelina PopovaJagoda Bajkowska
Leticija DubickaiteRufina AjupovaNastassia Kashnikava
Paula GutmaneVeronika PikkelZuzanna Suchocka
Daria BabiakElza GarokalnaKatarzyna Stanczuk
Marta StangretKarolina SobolewskaJoanna Sild
 Ronde 9 
 wo 07-08-2013  Aliaksandra Spirina  - Jagoda Bajkowska  0-2
 Leticija Dubickaite  - Valeriya Kryshtal  0-2
 Paula Gutmane  - Ganna Dmytrenko  0-2
 Angelina Popova (2000) - Veronika Pikkel  2-0
 Elvija Vanaga  - Zuzanna Suchocka (1900) 2-0
 Nastassia Kashnikava  - Marta Stangret (1899) 2-0
 Rufina Ajupova  - Karolina Sobolewska  2-0
 Joanna Sild  - Katarzyna Stanczuk  0-2
 Elza Garokalna (1924) - Aleksandra Holub  2-0