HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Elena Cesnokova MFF 2054   AspM   9 6 1 2 13 75 88
2   Agata Parahina  1954   AspM   9 6 1 2 13 74 87
3   Christina Osipova  1920   AspM   9 5 2 2 12 77 90
4   Aliaksandra Spirina  1941   AspM   9 3 6 0 12 73 86
5   Rufina Ajupova MFF 1965   AspM   9 4 3 2 11 79 92
6   Marija Koleda  1870   AspM   9 4 3 2 11 74 87
7   Katarzyna Stanczuk  1935   AspM   9 4 3 2 11 72 85
8   Marina Starostina    AspM   9 4 3 2 11 71 83
9   Yana Yakubovich  1935   AspM   9 3 5 1 11 68 81
10   Maryia Mironava  1948   AspM   9 3 5 1 11 66 78
11   Anastasiya Glushko  1889   AspM   9 3 4 2 10 71 83
12   Magdalena Nereda  1929   AspM   9 3 4 2 10 67 79
13   Palina Petrusiova  1936   AspM   9 2 5 2 9 72 85
14   Klaudia Zaborniak  1928   AspM   9 3 3 3 9 70 83
15   Marta Bankowska  1920   AspM   9 4 1 4 9 63 76
16   Digna Jonikaite  1903   AspM   9 3 3 3 9 62 75
17   Britta-Elisabeth Koorem  1869   AspM   9 3 3 3 9 61 71
18   Gulsu Timurturkan    AspM   9 4 1 4 9 51 61
19   Tamar Visser  1892   AspM   9 3 2 4 8 65 77
20   Anais Bonnetot  1869   AspM   9 3 2 4 8 64 75
21   Sara Habilaj    AspM   9 3 2 4 8 56 67
22   Maria Joesoo  1869   AspM   9 3 2 4 8 53 65
23   Rebeca Riisna    AspM   9 3 2 4 8 49 60
24   Marija Packauskaite    AspM   9 3 1 5 7 63 76
25   Merilii Jalg  1900   AspM   9 3 1 5 7 53 64
26   Karmen Vagula  1894   AspM   9 2 2 5 6 49 60
27   Edanur Celikkaya    AspM   9 1 0 8 2 55 68
28   Dummy    AspM   9 0 0 9 0 53 64
 Ronde 9 
 vr 07-08-2015  Elena Cesnokova (2054) - Aliaksandra Spirina (1941) 0-2
 Marija Koleda (1870) - Agata Parahina (1954) 0-2
 Katarzyna Stanczuk (1935) - Christina Osipova (1920) 1-1
 Anastasiya Glushko (1889) - Marina Starostina  1-1
 Yana Yakubovich (1935) - Palina Petrusiova (1936) 2-0
 Marta Bankowska (1920) - Rufina Ajupova (1965) 0-2
 Anais Bonnetot (1869) - Maryia Mironava (1948) 0-2
 Digna Jonikaite (1903) - Britta-Elisabeth Koorem (1869) 1-1
 Magdalena Nereda (1929) - Tamar Visser (1892) 2-0
 Rebeca Riisna  - Maria Joesoo (1869) 1-1
 Marija Packauskaite  - Klaudia Zaborniak (1928) 0-2
 Gulsu Timurturkan  - Edanur Celikkaya  2-0
 Merilii Jalg (1900) - Karmen Vagula (1894) 1-1