HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Orsha 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olena Buyanskaya    PupM   9 7 0 2 14 76 90
2   Elena Cesnokova    PupM   9 5 4 0 14 75 89
3   Christina Osipova    PupM   9 6 2 1 14 73 87
4   Marta Bankowska    PupM   9 5 1 3 11 74 88
5   Anna Korotkikh    PupM   9 4 3 2 11 64 78
6   You Zhang    PupM   9 4 2 3 10 79 93
7   Anastasia Arhangelskaja    PupM   9 4 2 3 10 77 91
8   Kherlenmurun Ganbaa    PupM   9 4 2 3 10 72 86
  Palina Petrusiova    PupM   9 3 4 2 10 72 86
10   Marija Koleda    PupM   9 1 8 0 10 70 84
11   Vera Gorbacheva    PupM   9 2 6 1 10 64 78
12   Xieming Geng    PupM   9 4 2 3 10 59 73
13   Yana Yakubovich    PupM   9 3 3 3 9 61 72
14   Yana Lazovik    PupM   9 1 6 2 8 66 80
15   Wang Aiguo    PupM   9 3 2 4 8 62 76
16   Tsolmontuya Boldbaatar    PupM   9 3 2 4 8 59 70
17   Magdalena Nereda    PupM   9 2 4 3 8 56 66
18   Tamar Visser    PupM   9 2 3 4 7 53 63
19   Ludwika Moczulska    PupM   9 3 1 5 7 53 63
20   Ganchimeg Togmid    PupM   9 2 3 4 7 51 65
21   Rebeca Riisna    PupM   9 2 3 4 7 49 59
22   Tatsiana Dzenis    PupM   9 2 2 5 6 50 61
23   Sylwia Krzyskowska    PupM   9 1 2 6 4 52 66
24   Monika Backieriute    PupM   9 1 1 7 3 50 61
Olena BuyanskayaElena CesnokovaChristina Osipova
Marta BankowskaAnna KorotkikhYou Zhang
Anastasia ArhangelskajaKherlenmurun GanbaaPalina Petrusiova
Marija KoledaVera GorbachevaXieming Geng
Yana YakubovichYana LazovikWang Aiguo
Tsolmontuya BoldbaatarMagdalena NeredaTamar Visser
Ludwika MoczulskaGanchimeg Togmid
 Ronde 9 
 za 02-11-2013  Marija Koleda  - Palina Petrusiova  1-1Partij
 Yana Lazovik  - Marta Bankowska  0-2Partij
 Elena Cesnokova  - You Zhang  2-0Partij
 Anna Korotkikh  - Olena Buyanskaya  2-0Partij
 Christina Osipova  - Kherlenmurun Ganbaa  1-1Partij
 Monika Backieriute  - Magdalena Nereda  0-2
 Tatsiana Dzenis  - Tamar Visser  2-0
 Wang Aiguo  - Vera Gorbacheva  0-2
 Tsolmontuya Boldbaatar  - Xieming Geng  0-2
 Sylwia Krzyskowska  - Yana Yakubovich  0-2
 Rebeca Riisna  - Ganchimeg Togmid  2-0
 Anastasia Arhangelskaja  - Ludwika Moczulska  2-0