HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vera Gorbacheva  1884   PupM   9 9 0 0 18 72 85
2   Yana Lazovik  1842   PupM   9 5 3 1 13 70 88
3   Yana Yakubovich  1931   PupM   9 4 4 1 12 73 91
4   Jie Cui  1873   PupM   9 5 2 2 12 72 90
5   Valeriia Latushkina    PupM   9 5 2 2 12 65 77
6   Darya Bravaya    PupM   9 5 1 3 11 67 85
7   Enkhtuvshin Sosorbaram    PupM   9 3 4 2 10 74 92
8   Klaudia Zaborniak  1892   PupM   9 4 2 3 10 73 86
9   Duurenbileg Ganbat    PupM   9 2 6 1 10 70 82
10   Anastasiya Arkhangelskaya  1850   PupM   9 4 2 3 10 68 86
  Margad Enkhbayar    PupM   9 4 2 3 10 68 86
12   Merilii Jalg    PupM   9 4 2 3 10 61 73
13   Ruxuan Xia    PupM   9 4 2 3 10 57 67
14   Angelika Zuk  1939   PupM   9 3 3 3 9 65 77
  Halyna Bieliaieva    PupM   9 2 5 2 9 65 77
16   Suzanne Staal    PupM   9 3 3 3 9 59 71
17   Yurui Liu    PupM   9 4 1 4 9 54 66
18   Tamar Visser    PupM   9 4 0 5 8 63 75
19   Maria Joesoo  1857   PupM   9 2 4 3 8 55 67
20   Nicole de Vries    PupM   9 4 0 5 8 53 64
21   Ludwika Moczulska    PupM   9 4 0 5 8 47 60
22   Rita Packauskaite    PupM   9 3 1 5 7 70 88
23   Daria Kudryavtseva    PupM   9 3 1 5 7 69 87
24   Adriana Divre    PupM   9 3 1 5 7 63 75
25   Rebeca Riisna    PupM   9 2 3 4 7 52 65
26   Annija Loce    PupM   9 1 2 6 4 57 69
27   Aija Gutmane    PupM   9 1 2 6 4 54 65
28   Liina Kask    PupM   9 0 0 9 0 51 61
 Ronde 9 
 za 01-11-2014  Liina Kask  - Rebeca Riisna  0-2Partij
 Annija Loce  - Ludwika Moczulska  0-2Partij
 Maria Joesoo (1857) - Aija Gutmane  2-0Partij
 Rita Packauskaite  - Yurui Liu  0-2Partij
 Daria Kudryavtseva  - Nicole de Vries  0-2Partij
 Tamar Visser  - Ruxuan Xia  0-2Partij
 Suzanne Staal  - Halyna Bieliaieva  1-1Partij
 Klaudia Zaborniak (1892) - Adriana Divre  2-0Partij
 Merilii Jalg  - Enkhtuvshin Sosorbaram  1-1Partij
 Duurenbileg Ganbat  - Valeriia Latushkina  0-2Partij
 Anastasiya Arkhangelskaya (1850) - Yana Yakubovich (1931) 0-2Partij
 Darya Bravaya  - Yana Lazovik (1842) 0-2Partij
 Jie Cui (1873) - Angelika Zuk (1939) 2-0Partij
 Vera Gorbacheva (1884) - Margad Enkhbayar  2-0Partij