HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nicole de Vries    PupM   9 7 0 2 14 79 92
2   Yana Lazovik  1846   PupM   9 5 3 1 13 79 93
3   Elena Kychkina  1955   PupM   9 5 3 1 13 75 89
4   Rita Packauskaite  1900   PupM   9 5 3 1 13 74 88
5   Vera Gorbacheva  2005   PupM   9 5 2 2 12 75 89
6   Palina Kazlova  1896   PupM   9 3 5 1 11 75 88
7   Annija Loce    PupM   9 4 3 2 11 67 81
8   Anastasia Kanafjeva    PupM   9 4 2 3 10 72 85
9   Anastasia Arhangelskaja  1863   PupM   9 3 4 2 10 70 84
10   Darina Skorohod    PupM   9 3 4 2 10 68 82
11   Valeria Zarovska    PupM   9 4 2 3 10 68 82
12   Martyna Lipka    PupM   9 3 4 2 10 67 80
13   Olga Balukova    PupM   9 3 4 2 10 65 77
14   Darya Bravaya  1905   PupM   9 3 3 3 9 72 86
15   Elisabeth Kramer    PupM   9 4 1 4 9 68 81
16   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   9 3 3 3 9 65 78
17   Ludwika Moczulska    PupM   9 4 1 4 9 58 71
18   Liva Olina    PupM   9 4 1 4 9 56 65
19   Marija Alekseriunaite    PupM   9 4 1 4 9 55 65
20   Suzanne Staal    PupM   9 2 4 3 8 68 79
21   Oliwia Szwiec  1900   PupM   9 3 2 4 8 59 72
22   Elizabete Norenberga    PupM   9 2 4 3 8 56 66
23   Kaire Sepp    PupM   9 3 2 4 8 45 55
24   Liina Kask    PupM   9 3 1 5 7 65 78
25   Corinne Come    PupM   9 3 1 5 7 59 71
26   Nicole Balta    PupM   9 3 1 5 7 49 61
27   Emma Lacinova    PupM   9 1 4 4 6 47 56
28   Berit Antoi    PupM   9 1 2 6 4 52 65
29   Simay Naz Tutuncu    PupM   9 1 2 6 4 49 60
30   Ebrar Tutuncu    PupM   9 0 2 7 2 49 58
 Ronde 9 
 vr 07-08-2015  Rita Packauskaite (1900) - Yana Lazovik (1846) 2-0
 Darina Skorohod  - Nicole de Vries  0-2
 Elena Kychkina (1955) - Palina Kazlova (1896) 1-1
 Vera Gorbacheva (2005) - Olga Balukova  2-0
 Annija Loce  - Darya Bravaya (1905) 2-0
 Martyna Lipka  - Anastasia Arhangelskaja (1863) 1-1
 Valeria Zarovska  - Elisabeth Kramer  2-0
 Suzanne Staal  - Anastasia Kanafjeva  0-2
 Liva Olina  - Liina Kask  2-0
 Corinne Come  - Kirsty Wahjuwibowo  0-2
 Oliwia Szwiec (1900) - Elizabete Norenberga  1-1
 Berit Antoi  - Ludwika Moczulska  0-2
 Ebrar Tutuncu  - Marija Alekseriunaite  0-2
 Nicole Balta  - Emma Lacinova  1-1
 Kaire Sepp  - Simay Naz Tutuncu  2-0