HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nicole de Vries    PupM   3 3 0 0 6 3 7
2   Vera Gorbacheva  2005   PupM   3 3 0 0 6 3 6
3   Anastasia Kanafjeva    PupM   3 2 1 0 5 3 7
4   Elena Kychkina  1955   PupM   3 2 0 1 4 4 10
5   Yana Lazovik  1846   PupM   3 1 2 0 4 4 9
6   Suzanne Staal    PupM   3 1 2 0 4 4 8
7   Valeria Zarovska    PupM   3 1 2 0 4 4 8
8   Annija Loce    PupM   3 1 2 0 4 3 7
9   Darina Skorohod    PupM   3 1 2 0 4 3 7
10   Liina Kask    PupM   3 2 0 1 4 3 7
  Palina Kazlova  1896   PupM   3 1 2 0 4 3 7
12   Elisabeth Kramer    PupM   3 2 0 1 4 2 5
13   Corinne Come    PupM   3 1 1 1 3 4 10
  Rita Packauskaite  1900   PupM   3 1 1 1 3 4 10
  Kirsty Wahjuwibowo    PupM   3 1 1 1 3 4 9
16   Darya Bravaya  1905   PupM   3 1 1 1 3 3 9
  Anastasiya Arkhangelskaya  1863   PupM   3 1 1 1 3 3 9
  Martyna Lipka    PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Olga Balukova    PupM   3 0 3 0 3 3 7
20   Marija Alekseriunaite    PupM   3 1 1 1 3 1 5
21   Nicole Balta    PupM   3 1 0 2 2 4 10
  Ludwika Moczulska    PupM   3 1 0 2 2 4 8
23   Oliwia Szwiec  1900   PupM   3 1 0 2 2 3 7
  Liva Olina    PupM   3 1 0 2 2 3 7
25   Kaire Sepp    PupM   3 1 0 2 2 2 5
26   Elizabete Norenberga    PupM   3 0 1 2 1 3 7
  Emma Lacinova    PupM   3 0 1 2 1 3 6
28   Simay Naz Tutuncu    PupM   3 0 1 2 1 2 6
29   Berit Antoi    PupM   3 0 0 3 0 4 8
30   Ebrar Tutuncu    PupM   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 vr 07-08-2015  Elena Kychkina (1955) - Nicole de Vries  0-2
 Corinne Come  - Vera Gorbacheva (2005) 0-2
 Annija Loce  - Yana Lazovik (1846) 1-1
 Anastasia Kanafjeva  - Martyna Lipka  2-0
 Suzanne Staal  - Darina Skorohod  1-1
 Marija Alekseriunaite  - Liina Kask  0-2
 Valeria Zarovska  - Nicole Balta  2-0
 Rita Packauskaite (1900) - Anastasiya Arkhangelskaya (1863) 1-1
 Olga Balukova  - Darya Bravaya (1905) 1-1
 Palina Kazlova (1896) - Ludwika Moczulska  2-0
 Elisabeth Kramer  - Elizabete Norenberga  2-0
 Kirsty Wahjuwibowo  - Emma Lacinova  2-0
 Liva Olina  - Simay Naz Tutuncu  2-0
 Berit Antoi  - Oliwia Szwiec (1900) 0-2
 Kaire Sepp  - Ebrar Tutuncu  2-0