HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nicole de Vries    PupM   4 4 0 0 8 11 17
2   Elena Kychkina  1955   PupM   4 3 0 1 6 9 17
3   Yana Lazovik  1846   PupM   4 2 2 0 6 9 15
4   Annija Loce    PupM   4 2 2 0 6 8 14
  Elisabeth Kramer    PupM   4 3 0 1 6 8 12
6   Vera Gorbacheva  2005   PupM   4 3 0 1 6 7 15
7   Darina Skorohod    PupM   4 2 2 0 6 7 11
8   Anastasia Kanafjeva    PupM   4 2 1 1 5 10 16
9   Anastasiya Arkhangelskaya  1863   PupM   4 2 1 1 5 8 16
10   Darya Bravaya  1905   PupM   4 2 1 1 5 7 15
11   Rita Packauskaite  1900   PupM   4 1 2 1 4 11 17
12   Suzanne Staal    PupM   4 1 2 1 4 10 16
13   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   4 1 2 1 4 9 15
  Liina Kask    PupM   4 2 0 2 4 9 15
15   Valeria Zarovska    PupM   4 1 2 1 4 8 14
16   Palina Kazlova  1896   PupM   4 1 2 1 4 8 14
  Martyna Lipka    PupM   4 1 2 1 4 8 13
  Olga Balukova    PupM   4 0 4 0 4 8 13
19   Oliwia Szwiec  1900   PupM   4 2 0 2 4 7 13
20   Ludwika Moczulska    PupM   4 2 0 2 4 6 12
21   Corinne Come    PupM   4 1 1 2 3 11 17
22   Elizabete Norenberga    PupM   4 1 1 2 3 7 13
  Marija Alekseriunaite    PupM   4 1 1 2 3 7 12
24   Kaire Sepp    PupM   4 1 1 2 3 4 7
25   Nicole Balta    PupM   4 1 0 3 2 8 14
  Liva Olina    PupM   4 1 0 3 2 8 13
27   Emma Lacinova    PupM   4 0 2 2 2 6 10
28   Berit Antoi    PupM   4 0 1 3 1 10 16
29   Ebrar Tutuncu    PupM   4 0 1 3 1 7 11
30   Simay Naz Tutuncu    PupM   4 0 1 3 1 5 11
 Ronde 4 
 vr 07-08-2015  Nicole de Vries  - Vera Gorbacheva (2005) 2-0
 Elena Kychkina (1955) - Anastasia Kanafjeva  2-0
 Annija Loce  - Valeria Zarovska  2-0
 Liina Kask  - Darina Skorohod  0-2
 Yana Lazovik (1846) - Palina Kazlova (1896) 2-0
 Elisabeth Kramer  - Suzanne Staal  2-0
 Anastasiya Arkhangelskaya (1863) - Corinne Come  2-0
 Martyna Lipka  - Rita Packauskaite (1900) 1-1
 Olga Balukova  - Kirsty Wahjuwibowo  1-1
 Marija Alekseriunaite  - Darya Bravaya (1905) 0-2
 Nicole Balta  - Oliwia Szwiec (1900) 0-2
 Ludwika Moczulska  - Liva Olina  2-0
 Emma Lacinova  - Kaire Sepp  1-1
 Elizabete Norenberga  - Simay Naz Tutuncu  2-0
 Ebrar Tutuncu  - Berit Antoi  1-1