HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nicole de Vries    PupM   5 4 0 1 8 20 28
2   Yana Lazovik  1846   PupM   5 3 2 0 8 18 26
3   Annija Loce    PupM   5 2 3 0 7 18 26
4   Elena Kychkina  1955   PupM   5 3 1 1 7 17 25
5   Elisabeth Kramer    PupM   5 3 1 1 7 16 23
6   Vera Gorbacheva  2005   PupM   5 3 1 1 7 15 23
7   Darina Skorohod    PupM   5 2 3 0 7 13 19
8   Anastasia Kanafjeva    PupM   5 2 2 1 6 20 28
9   Suzanne Staal    PupM   5 2 2 1 6 17 24
10   Anastasiya Arkhangelskaya  1863   PupM   5 2 2 1 6 16 24
11   Darya Bravaya  1905   PupM   5 2 2 1 6 15 23
12   Valeria Zarovska    PupM   5 2 2 1 6 15 22
13   Martyna Lipka    PupM   5 2 2 1 6 13 19
14   Rita Packauskaite  1900   PupM   5 1 3 1 5 19 26
15   Palina Kazlova  1896   PupM   5 1 3 1 5 15 23
  Kirsty Wahjuwibowo    PupM   5 1 3 1 5 15 22
17   Oliwia Szwiec  1900   PupM   5 2 1 2 5 13 20
18   Marija Alekseriunaite    PupM   5 2 1 2 5 11 17
19   Liina Kask    PupM   5 2 0 3 4 18 25
20   Olga Balukova    PupM   5 0 4 1 4 17 23
21   Ludwika Moczulska    PupM   5 2 0 3 4 15 22
  Elizabete Norenberga    PupM   5 1 2 2 4 15 22
23   Liva Olina    PupM   5 2 0 3 4 12 18
24   Kaire Sepp    PupM   5 1 2 2 4 8 12
25   Corinne Come    PupM   5 1 1 3 3 18 25
26   Emma Lacinova    PupM   5 0 3 2 3 11 16
27   Berit Antoi    PupM   5 0 2 3 2 15 23
  Nicole Balta    PupM   5 1 0 4 2 15 22
29   Simay Naz Tutuncu    PupM   5 0 2 3 2 11 18
30   Ebrar Tutuncu    PupM   5 0 2 3 2 10 14
 Ronde 5 
 vr 07-08-2015  Yana Lazovik (1846) - Nicole de Vries  2-0
 Elisabeth Kramer  - Annija Loce  1-1
 Vera Gorbacheva (2005) - Elena Kychkina (1955) 1-1
 Darina Skorohod  - Anastasia Kanafjeva  1-1
 Darya Bravaya (1905) - Anastasiya Arkhangelskaya (1863) 1-1
 Valeria Zarovska  - Ludwika Moczulska  2-0
 Martyna Lipka  - Liina Kask  2-0
 Rita Packauskaite (1900) - Palina Kazlova (1896) 1-1
 Suzanne Staal  - Olga Balukova  2-0
 Oliwia Szwiec (1900) - Kirsty Wahjuwibowo  1-1
 Corinne Come  - Marija Alekseriunaite  0-2
 Kaire Sepp  - Elizabete Norenberga  1-1
 Liva Olina  - Nicole Balta  2-0
 Berit Antoi  - Emma Lacinova  1-1
 Simay Naz Tutuncu  - Ebrar Tutuncu  1-1