HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova    PupM   5 4 1 0 9 20 28
2   Yana Lazovik    PupM   5 3 2 0 8 20 28
3   Palina Kazlova    PupM   5 3 2 0 8 18 27
  Yurui Liu    PupM   5 3 2 0 8 18 26
5   Vera Gorbacheva    PupM   5 3 2 0 8 14 22
6   Ludwika Moczulska    PupM   5 3 1 1 7 15 24
7   Kirsty Wahjuwibowo  545   PupM   5 3 1 1 7 14 23
8   Rita Packauskaite    PupM   5 3 0 2 6 16 24
9   Ganchimeg Togmid    PupM   5 2 2 1 6 15 23
10   Duurenbileg Ganbat    PupM   5 2 2 1 6 14 22
11   Elena Kychkina    PupM   5 2 2 1 6 13 22
12   Nicole de Vries  801   PupM   5 2 2 1 6 13 20
  Margad Enkhbayar    PupM   5 2 2 1 6 13 19
14   Darya Bravaya    PupM   5 1 3 1 5 19 27
15   Darina Skorohod    PupM   5 2 1 2 5 15 23
  Marie Gabbert  562   PupM   5 2 1 2 5 15 22
  Karmen Kuusik    PupM   5 1 3 1 5 15 21
18   Elizabete Norenberga    PupM   5 2 1 2 5 14 22
19   Misheel Bayar    PupM   5 2 0 3 4 19 28
20   Elisabeth Kramer  593   PupM   5 1 2 2 4 18 26
21   Annija Loce    PupM   5 1 2 2 4 15 23
  Zhengyi Li    PupM   5 1 2 2 4 15 21
23   Liva Olina    PupM   5 1 2 2 4 14 22
  Simay Naz Tutuncu    PupM   5 2 0 3 4 14 22
  Suzanne Staal  691   PupM   5 0 4 1 4 14 22
  Jasmijn Scholtens    PupM   5 1 2 2 4 14 21
  Martyna Lipka    PupM   5 1 2 2 4 14 20
28   Alima Kassym    PupM   5 1 2 2 4 13 19
29   Reka Orosz    PupM   5 1 2 2 4 10 17
30   Oliwia Szwiec    PupM   5 1 1 3 3 15 22
31   Ebrar Tutuncu    PupM   5 1 0 4 2 15 22
32   Zsanett Sari    PupM   5 0 2 3 2 11 16
33   Dilara Dereci    PupM   5 1 0 4 2 10 16
34   Klaudia Kekesi    PupM   5 0 1 4 1 10 16
 Ronde 5 
 wo 04-11-2015  Klaudia Kekesi  - Zsanett Sari  1-1Partij
 Simay Naz Tutuncu  - Ebrar Tutuncu  2-0Partij
 Liva Olina  - Dilara Dereci  2-0Partij
 Oliwia Szwiec  - Karmen Kuusik  0-2Partij
 Jasmijn Scholtens  - Martyna Lipka  1-1Partij
 Suzanne Staal (691) - Reka Orosz  1-1Partij
 Elena Kychkina  - Annija Loce  2-0Partij
 Elisabeth Kramer (593) - Duurenbileg Ganbat  0-2Partij
 Alima Kassym  - Ganchimeg Togmid  0-2Partij
 Rita Packauskaite  - Zhengyi Li  2-0Partij
 Misheel Bayar  - Nicole de Vries (801) 0-2Partij
 Marie Gabbert (562) - Kirsty Wahjuwibowo (545) 0-2Partij
 Darya Bravaya  - Margad Enkhbayar  0-2Partij
 Darina Skorohod  - Vera Gorbacheva  0-2Partij
 Elizabete Norenberga  - Yana Lazovik  0-2Partij
 Palina Kazlova  - Yurui Liu  1-1Partij
 Olga Balukova  - Ludwika Moczulska  2-0Partij