HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Annija Loce  1900   PupM   1 1 0 0 2 0 0
2   Olga Balukova    PupM   1 1 0 0 2 0 0
3   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Palina Kazlova  1897   PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Misheel Bayar    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Jasmijn Scholtens    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Ludwika Moczulska  1921   PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Marie Gabbert    PupM   1 1 0 0 2 0 0
  Simay Naz Tutuncu    PupM   1 1 0 0 2 0 0
10   Liva Olina    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
11   Yana Lazovik  1878   PupM   1 0 1 0 1 -1 0
12   Yurui Liu    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Zsanett Sari    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Margad Enkhbayar    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Elizabete Norenberga    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Duurenbileg Ganbat    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Suzanne Staal  1900   PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Reka Orosz    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Karmen Kuusik  1900   PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Zhengyi Li    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Darya Bravaya  1903   PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Elisabeth Kramer  1900   PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Vera Gorbacheva  2026   PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Ganchimeg Togmid    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
  Alima Kassym    PupM   1 0 1 0 1 -1 0
26   Oliwia Szwiec  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Nicole de Vries  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
28   Elena Kychkina  1957   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
29   Rita Packauskaite  1900   PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dilara Dereci    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Ebrar Tutuncu    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Martyna Lipka    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Klaudia Kekesi    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
  Darina Skorohod    PupM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 01-11-2015  Zsanett Sari  - Reka Orosz  1-1Partij
 Kirsty Wahjuwibowo  - Oliwia Szwiec (1900) 2-0Partij
 Zhengyi Li  - Elisabeth Kramer (1900) 1-1Partij
 Margad Enkhbayar  - Duurenbileg Ganbat  1-1Partij
 Nicole de Vries (1900) - Ludwika Moczulska (1921) 0-2Partij
 Jasmijn Scholtens  - Klaudia Kekesi  2-0Partij
 Dilara Dereci  - Annija Loce (1900) 0-2Partij
 Ganchimeg Togmid  - Karmen Kuusik (1900) 1-1Partij
 Liva Olina  - Elizabete Norenberga  1-1Partij
 Ebrar Tutuncu  - Marie Gabbert  0-2Partij
 Martyna Lipka  - Simay Naz Tutuncu  0-2Partij
 Rita Packauskaite (1900) - Palina Kazlova (1897) 0-2Partij
 Darya Bravaya (1903) - Vera Gorbacheva (2026) 1-1Partij
 Darina Skorohod  - Misheel Bayar  0-2Partij
 Suzanne Staal (1900) - Alima Kassym  1-1Partij
 Elena Kychkina (1957) - Olga Balukova  0-2Partij
 Yana Lazovik (1878) - Yurui Liu  1-1Partij