HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova    PupM   2 2 0 0 4 0 2
2   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   2 2 0 0 4 0 2
  Palina Kazlova  1897   PupM   2 2 0 0 4 0 2
4   Annija Loce  1900   PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Jasmijn Scholtens    PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Ludwika Moczulska  1921   PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Marie Gabbert    PupM   2 1 1 0 3 0 3
  Ganchimeg Togmid    PupM   2 1 1 0 3 0 2
  Elisabeth Kramer  1900   PupM   2 1 1 0 3 0 2
  Yurui Liu    PupM   2 1 1 0 3 0 2
  Darya Bravaya  1903   PupM   2 1 1 0 3 0 2
12   Simay Naz Tutuncu    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Misheel Bayar    PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Rita Packauskaite  1900   PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Oliwia Szwiec  1900   PupM   2 1 0 1 2 0 4
  Karmen Kuusik  1900   PupM   2 0 2 0 2 0 3
  Vera Gorbacheva  2026   PupM   2 0 2 0 2 0 3
  Nicole de Vries  1900   PupM   2 1 0 1 2 0 3
  Ebrar Tutuncu    PupM   2 1 0 1 2 0 3
20   Yana Lazovik  1878   PupM   2 0 2 0 2 0 3
21   Zhengyi Li    PupM   2 0 2 0 2 0 3
  Liva Olina    PupM   2 0 2 0 2 0 2
  Duurenbileg Ganbat    PupM   2 0 2 0 2 0 2
24   Elena Kychkina  1957   PupM   2 0 1 1 1 0 4
25   Reka Orosz    PupM   2 0 1 1 1 0 4
  Margad Enkhbayar    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Suzanne Staal  1900   PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Alima Kassym    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Elizabete Norenberga    PupM   2 0 1 1 1 0 3
  Darina Skorohod    PupM   2 0 1 1 1 0 2
  Zsanett Sari    PupM   2 0 1 1 1 0 2
32   Klaudia Kekesi    PupM   2 0 0 2 0 0 3
  Dilara Dereci    PupM   2 0 0 2 0 0 3
  Martyna Lipka    PupM   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 ma 02-11-2015  Reka Orosz  - Kirsty Wahjuwibowo  0-2Partij
 Ludwika Moczulska (1921) - Jasmijn Scholtens  1-1Partij
 Marie Gabbert  - Annija Loce (1900) 1-1Partij
 Simay Naz Tutuncu  - Palina Kazlova (1897) 0-2Partij
 Misheel Bayar  - Olga Balukova  0-2Partij
 Oliwia Szwiec (1900) - Zsanett Sari  2-0Partij
 Duurenbileg Ganbat  - Zhengyi Li  1-1Partij
 Elisabeth Kramer (1900) - Margad Enkhbayar  2-0Partij
 Elizabete Norenberga  - Ganchimeg Togmid  0-2Partij
 Karmen Kuusik (1900) - Liva Olina  1-1Partij
 Alima Kassym  - Darya Bravaya (1903) 0-2Partij
 Vera Gorbacheva (2026) - Yana Lazovik (1878) 1-1Partij
 Yurui Liu  - Suzanne Staal (1900) 2-0Partij
 Klaudia Kekesi  - Nicole de Vries (1900) 0-2Partij
 Dilara Dereci  - Ebrar Tutuncu  0-2Partij
 Martyna Lipka  - Rita Packauskaite (1900) 0-2Partij
 Darina Skorohod  - Elena Kychkina (1957) 1-1Partij