HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova    PupM   3 3 0 0 6 4 8
2   Palina Kazlova  1897   PupM   3 3 0 0 6 3 7
3   Yurui Liu    PupM   3 2 1 0 5 3 7
  Ludwika Moczulska  1921   PupM   3 2 1 0 5 3 6
  Marie Gabbert    PupM   3 2 1 0 5 3 6
6   Yana Lazovik  1878   PupM   3 1 2 0 4 4 9
7   Darya Bravaya  1903   PupM   3 1 2 0 4 4 8
  Vera Gorbacheva  2026   PupM   3 1 2 0 4 4 8
9   Misheel Bayar    PupM   3 2 0 1 4 3 9
  Ganchimeg Togmid    PupM   3 1 2 0 4 3 7
11   Rita Packauskaite  1900   PupM   3 2 0 1 4 2 8
  Kirsty Wahjuwibowo    PupM   3 2 0 1 4 2 8
13   Annija Loce  1900   PupM   3 1 1 1 3 5 11
  Jasmijn Scholtens    PupM   3 1 1 1 3 5 10
15   Nicole de Vries  1900   PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Karmen Kuusik  1900   PupM   3 0 3 0 3 3 7
17   Elisabeth Kramer  1900   PupM   3 1 1 1 3 2 7
  Elizabete Norenberga    PupM   3 1 1 1 3 2 6
  Darina Skorohod    PupM   3 1 1 1 3 2 6
  Alima Kassym    PupM   3 1 1 1 3 2 6
21   Ebrar Tutuncu    PupM   3 1 0 2 2 5 10
22   Simay Naz Tutuncu    PupM   3 1 0 2 2 4 10
  Oliwia Szwiec  1900   PupM   3 1 0 2 2 4 8
24   Elena Kychkina  1957   PupM   3 0 2 1 2 3 9
25   Suzanne Staal  1900   PupM   3 0 2 1 2 3 8
  Liva Olina    PupM   3 0 2 1 2 3 7
  Zhengyi Li    PupM   3 0 2 1 2 3 6
28   Duurenbileg Ganbat    PupM   3 0 2 1 2 2 6
  Margad Enkhbayar    PupM   3 0 2 1 2 2 5
  Dilara Dereci    PupM   3 1 0 2 2 2 5
31   Reka Orosz    PupM   3 0 1 2 1 3 7
32   Martyna Lipka    PupM   3 0 1 2 1 2 6
  Zsanett Sari    PupM   3 0 1 2 1 2 5
34   Klaudia Kekesi    PupM   3 0 0 3 0 3 6
 Ronde 3 
 ma 02-11-2015  Klaudia Kekesi  - Dilara Dereci  0-2Partij
 Elena Kychkina (1957) - Suzanne Staal (1900) 1-1Partij
 Alima Kassym  - Reka Orosz  2-0Partij
 Zsanett Sari  - Elizabete Norenberga  0-2Partij
 Margad Enkhbayar  - Martyna Lipka  1-1Partij
 Simay Naz Tutuncu  - Misheel Bayar  0-2Partij
 Rita Packauskaite (1900) - Oliwia Szwiec (1900) 2-0Partij
 Yana Lazovik (1878) - Duurenbileg Ganbat  2-0Partij
 Liva Olina  - Vera Gorbacheva (2026) 0-2Partij
 Nicole de Vries (1900) - Karmen Kuusik (1900) 1-1Partij
 Zhengyi Li  - Darina Skorohod  0-2Partij
 Ganchimeg Togmid  - Darya Bravaya (1903) 1-1Partij
 Elisabeth Kramer (1900) - Yurui Liu  0-2Partij
 Jasmijn Scholtens  - Marie Gabbert  0-2Partij  
 Ebrar Tutuncu  - Ludwika Moczulska (1921) 0-2Partij
 Olga Balukova  - Kirsty Wahjuwibowo  2-0Partij
 Annija Loce (1900) - Palina Kazlova (1897) 0-2Partij