HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova    PupM   4 3 1 0 7 9 16
2   Palina Kazlova  1897   PupM   4 3 1 0 7 8 15
  Yurui Liu    PupM   4 3 1 0 7 8 14
4   Ludwika Moczulska  1921   PupM   4 3 1 0 7 7 12
5   Yana Lazovik  1878   PupM   4 2 2 0 6 10 17
6   Vera Gorbacheva  2026   PupM   4 2 2 0 6 9 15
7   Darya Bravaya  1903   PupM   4 1 3 0 5 9 15
8   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   4 2 1 1 5 8 15
  Darina Skorohod    PupM   4 2 1 1 5 8 12
10   Marie Gabbert    PupM   4 2 1 1 5 7 14
11   Elizabete Norenberga    PupM   4 2 1 1 5 5 9
12   Misheel Bayar    PupM   4 2 0 2 4 11 18
13   Rita Packauskaite  1900   PupM   4 2 0 2 4 10 17
  Ganchimeg Togmid    PupM   4 1 2 1 4 10 16
15   Annija Loce  1900   PupM   4 1 2 1 4 9 16
16   Elisabeth Kramer  1900   PupM   4 1 2 1 4 8 15
17   Elena Kychkina  1957   PupM   4 1 2 1 4 8 15
18   Duurenbileg Ganbat    PupM   4 1 2 1 4 8 14
  Zhengyi Li    PupM   4 1 2 1 4 8 13
20   Nicole de Vries  1900   PupM   4 1 2 1 4 7 14
  Alima Kassym    PupM   4 1 2 1 4 7 12
  Margad Enkhbayar    PupM   4 1 2 1 4 7 11
23   Jasmijn Scholtens    PupM   4 1 1 2 3 10 17
24   Suzanne Staal  1900   PupM   4 0 3 1 3 8 15
  Karmen Kuusik  1900   PupM   4 0 3 1 3 8 13
26   Oliwia Szwiec  1900   PupM   4 1 1 2 3 7 12
27   Martyna Lipka    PupM   4 1 1 2 3 6 10
28   Reka Orosz    PupM   4 1 1 2 3 5 10
29   Ebrar Tutuncu    PupM   4 1 0 3 2 9 16
  Liva Olina    PupM   4 0 2 2 2 9 15
31   Simay Naz Tutuncu    PupM   4 1 0 3 2 8 15
32   Dilara Dereci    PupM   4 1 0 3 2 6 10
33   Zsanett Sari    PupM   4 0 1 3 1 6 11
34   Klaudia Kekesi    PupM   4 0 0 4 0 6 10
 Ronde 4 
 di 03-11-2015  Reka Orosz  - Klaudia Kekesi  2-0Partij
 Martyna Lipka  - Zsanett Sari  2-0Partij
 Oliwia Szwiec (1900) - Suzanne Staal (1900) 1-1Partij
 Zhengyi Li  - Liva Olina  2-0Partij
 Duurenbileg Ganbat  - Simay Naz Tutuncu  2-0Partij
 Dilara Dereci  - Elena Kychkina (1957) 0-2Partij
 Ebrar Tutuncu  - Margad Enkhbayar  0-2Partij
 Nicole de Vries (1900) - Elisabeth Kramer (1900) 1-1Partij
 Karmen Kuusik (1900) - Darina Skorohod  0-2Partij
 Elizabete Norenberga  - Jasmijn Scholtens  2-0Partij
 Annija Loce (1900) - Alima Kassym  1-1Partij
 Vera Gorbacheva (2026) - Misheel Bayar  2-0Partij
 Yana Lazovik (1878) - Ganchimeg Togmid  2-0Partij  
 Kirsty Wahjuwibowo  - Darya Bravaya (1903) 1-1Partij
 Ludwika Moczulska (1921) - Marie Gabbert  2-0Partij
 Yurui Liu  - Rita Packauskaite (1900) 2-0Partij
 Palina Kazlova (1897) - Olga Balukova  1-1Partij