HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yana Lazovik  1878   PupM   6 4 2 0 10 32 42
2   Yurui Liu    PupM   6 4 2 0 10 29 39
3   Vera Gorbacheva  2026   PupM   6 4 2 0 10 28 38
4   Olga Balukova    PupM   6 4 1 1 9 29 39
5   Palina Kazlova  1897   PupM   6 3 2 1 8 31 41
6   Margad Enkhbayar    PupM   6 3 2 1 8 24 31
7   Nicole de Vries  1900   PupM   6 3 2 1 8 23 30
8   Ganchimeg Togmid    PupM   6 3 2 1 8 22 32
9   Darya Bravaya  1903   PupM   6 2 3 1 7 28 38
10   Duurenbileg Ganbat    PupM   6 2 3 1 7 27 37
11   Elena Kychkina  1957   PupM   6 2 3 1 7 26 35
12   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   6 3 1 2 7 25 35
  Ludwika Moczulska  1921   PupM   6 3 1 2 7 25 34
14   Darina Skorohod    PupM   6 3 1 2 7 24 34
15   Elisabeth Kramer  1900   PupM   6 2 2 2 6 29 39
16   Misheel Bayar    PupM   6 3 0 3 6 28 38
17   Rita Packauskaite  1900   PupM   6 3 0 3 6 26 36
18   Zhengyi Li    PupM   6 2 2 2 6 24 31
19   Annija Loce  1900   PupM   6 2 2 2 6 21 29
20   Suzanne Staal  1900   PupM   6 1 4 1 6 20 30
21   Karmen Kuusik  1900   PupM   6 1 3 2 5 27 35
22   Elizabete Norenberga    PupM   6 2 1 3 5 24 34
  Alima Kassym    PupM   6 1 3 2 5 24 32
  Marie Gabbert    PupM   6 2 1 3 5 24 32
25   Liva Olina    PupM   6 1 3 2 5 21 31
26   Simay Naz Tutuncu    PupM   6 2 0 4 4 23 31
27   Reka Orosz    PupM   6 1 2 3 4 21 28
28   Martyna Lipka    PupM   6 1 2 3 4 20 28
  Jasmijn Scholtens    PupM   6 1 2 3 4 20 27
30   Ebrar Tutuncu    PupM   6 2 0 4 4 18 26
31   Zsanett Sari    PupM   6 1 2 3 4 13 18
32   Oliwia Szwiec  1900   PupM   6 1 1 4 3 23 30
33   Dilara Dereci    PupM   6 1 0 5 2 19 26
34   Klaudia Kekesi    PupM   6 0 1 5 1 16 24
 Ronde 6 
 do 05-11-2015  Zsanett Sari  - Dilara Dereci  2-0Partij
 Ebrar Tutuncu  - Klaudia Kekesi  2-0Partij
 Liva Olina  - Alima Kassym  1-1Partij
 Annija Loce (1900) - Simay Naz Tutuncu  2-0Partij
 Suzanne Staal (1900) - Martyna Lipka  2-0Partij
 Zhengyi Li  - Jasmijn Scholtens  2-0Partij
 Reka Orosz  - Elisabeth Kramer (1900) 0-2Partij
 Misheel Bayar  - Oliwia Szwiec (1900) 2-0Partij
 Darina Skorohod  - Elizabete Norenberga  2-0Partij
 Karmen Kuusik (1900) - Darya Bravaya (1903) 0-2Partij
 Duurenbileg Ganbat  - Elena Kychkina (1957) 1-1Partij
 Nicole de Vries (1900) - Rita Packauskaite (1900) 2-0Partij
 Ganchimeg Togmid  - Marie Gabbert  2-0Partij
 Ludwika Moczulska (1921) - Margad Enkhbayar  0-2Partij
 Vera Gorbacheva (2026) - Palina Kazlova (1897) 2-0Partij
 Kirsty Wahjuwibowo  - Yana Lazovik (1878) 0-2Partij
 Yurui Liu  - Olga Balukova  2-0Partij