HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yurui Liu    PupM   7 4 3 0 11 45 56
2   Olga Balukova    PupM   7 5 1 1 11 44 55
3   Vera Gorbacheva  2026   PupM   7 4 3 0 11 41 52
4   Yana Lazovik  1878   PupM   7 4 2 1 10 47 58
5   Palina Kazlova  1897   PupM   7 4 2 1 10 44 55
6   Duurenbileg Ganbat    PupM   7 3 3 1 9 40 50
7   Elena Kychkina  1957   PupM   7 3 3 1 9 38 49
8   Margad Enkhbayar    PupM   7 3 3 1 9 37 46
9   Ganchimeg Togmid    PupM   7 3 3 1 9 36 46
10   Darina Skorohod    PupM   7 3 2 2 8 38 49
  Ludwika Moczulska  1921   PupM   7 3 2 2 8 38 49
12   Nicole de Vries  1900   PupM   7 3 2 2 8 35 45
13   Zhengyi Li    PupM   7 3 2 2 8 34 43
14   Elisabeth Kramer  1900   PupM   7 2 3 2 7 41 52
  Darya Bravaya  1903   PupM   7 2 3 2 7 41 52
16   Rita Packauskaite  1900   PupM   7 3 1 3 7 39 50
17   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   7 3 1 3 7 38 49
18   Annija Loce  1900   PupM   7 2 3 2 7 34 44
19   Suzanne Staal  1900   PupM   7 1 5 1 7 33 44
  Marie Gabbert    PupM   7 3 1 3 7 33 42
  Karmen Kuusik  1900   PupM   7 2 3 2 7 33 42
22   Misheel Bayar    PupM   7 3 0 4 6 40 51
23   Elizabete Norenberga    PupM   7 2 2 3 6 34 44
24   Alima Kassym    PupM   7 1 4 2 6 32 41
25   Jasmijn Scholtens    PupM   7 2 2 3 6 31 39
26   Martyna Lipka    PupM   7 2 2 3 6 29 38
27   Liva Olina    PupM   7 1 3 3 5 34 45
28   Simay Naz Tutuncu    PupM   7 2 1 4 5 32 42
29   Oliwia Szwiec  1900   PupM   7 2 1 4 5 31 38
30   Reka Orosz    PupM   7 1 2 4 4 30 37
31   Ebrar Tutuncu    PupM   7 2 0 5 4 29 38
32   Zsanett Sari    PupM   7 1 2 4 4 24 31
33   Dilara Dereci    PupM   7 1 1 5 3 25 34
34   Klaudia Kekesi    PupM   7 0 1 6 1 23 31
 Ronde 7 
 do 05-11-2015  Oliwia Szwiec (1900) - Klaudia Kekesi  2-0Partij  
 Jasmijn Scholtens  - Reka Orosz  2-0Partij
 Martyna Lipka  - Ebrar Tutuncu  2-0Partij
 Simay Naz Tutuncu  - Dilara Dereci  1-1Partij
 Marie Gabbert  - Liva Olina  2-0Partij
 Alima Kassym  - Elizabete Norenberga  1-1Partij
 Zsanett Sari  - Karmen Kuusik (1900) 0-2Partij
 Rita Packauskaite (1900) - Suzanne Staal (1900) 1-1Partij  
 Misheel Bayar  - Zhengyi Li  0-2Partij
 Elisabeth Kramer (1900) - Annija Loce (1900) 1-1Partij
 Ludwika Moczulska (1921) - Darina Skorohod  1-1Partij
 Kirsty Wahjuwibowo  - Duurenbileg Ganbat  0-2Partij
 Darya Bravaya (1903) - Elena Kychkina (1957) 0-2Partij
 Margad Enkhbayar  - Ganchimeg Togmid  1-1Partij
 Palina Kazlova (1897) - Nicole de Vries (1900) 2-0Partij
 Yurui Liu  - Vera Gorbacheva (2026) 1-1Partij
 Olga Balukova  - Yana Lazovik (1878) 2-0Partij