HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Barrage Cadets Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova    PupM   8 6 1 1 13 63 75
2   Yurui Liu    PupM   8 4 4 0 12 58 71
3   Yana Lazovik  1878   PupM   8 4 3 1 11 63 76
4   Vera Gorbacheva  2026   PupM   8 4 3 1 11 61 74
5   Palina Kazlova  1897   PupM   8 4 3 1 11 58 71
6   Elena Kychkina  1957   PupM   8 4 3 1 11 54 67
7   Duurenbileg Ganbat    PupM   8 4 3 1 11 53 64
8   Margad Enkhbayar    PupM   8 3 4 1 10 53 65
  Darina Skorohod    PupM   8 4 2 2 10 53 64
10   Ludwika Moczulska  1921   PupM   8 4 2 2 10 49 62
11   Darya Bravaya  1903   PupM   8 3 3 2 9 54 65
12   Ganchimeg Togmid    PupM   8 3 3 2 9 53 64
13   Kirsty Wahjuwibowo    PupM   8 4 1 3 9 52 65
14   Karmen Kuusik  1900   PupM   8 3 3 2 9 47 57
15   Nicole de Vries  1900   PupM   8 3 2 3 8 53 64
16   Misheel Bayar    PupM   8 4 0 4 8 50 63
  Zhengyi Li    PupM   8 3 2 3 8 50 61
18   Rita Packauskaite  1900   PupM   8 3 2 3 8 49 61
19   Annija Loce  1900   PupM   8 2 4 2 8 44 55
20   Elisabeth Kramer  1900   PupM   8 2 3 3 7 54 66
21   Marie Gabbert    PupM   8 3 1 4 7 49 59
22   Suzanne Staal  1900   PupM   8 1 5 2 7 48 60
23   Elizabete Norenberga    PupM   8 2 3 3 7 45 56
24   Liva Olina    PupM   8 2 3 3 7 41 52
  Oliwia Szwiec  1900   PupM   8 3 1 4 7 41 50
26   Martyna Lipka    PupM   8 2 3 3 7 39 49
27   Alima Kassym    PupM   8 1 4 3 6 46 55
28   Jasmijn Scholtens    PupM   8 2 2 4 6 43 53
29   Ebrar Tutuncu    PupM   8 3 0 5 6 37 47
30   Simay Naz Tutuncu    PupM   8 2 1 5 5 47 58
31   Reka Orosz    PupM   8 1 3 4 5 34 43
32   Zsanett Sari    PupM   8 1 2 5 4 36 45
33   Dilara Dereci    PupM   8 1 2 5 4 35 46
34   Klaudia Kekesi    PupM   8 0 1 7 1 35 43
 Ronde 8 
 vr 06-11-2015  Dilara Dereci  - Reka Orosz  1-1Partij
 Ebrar Tutuncu  - Zsanett Sari  2-0Partij
 Simay Naz Tutuncu  - Oliwia Szwiec (1900) 0-2Partij
 Klaudia Kekesi  - Liva Olina  0-2Partij
 Elizabete Norenberga  - Martyna Lipka  1-1Partij
 Misheel Bayar  - Alima Kassym  2-0Partij
 Suzanne Staal (1900) - Kirsty Wahjuwibowo  0-2Partij
 Annija Loce (1900) - Rita Packauskaite (1900) 1-1Partij
 Karmen Kuusik (1900) - Elisabeth Kramer (1900) 2-0Partij
 Darya Bravaya (1903) - Jasmijn Scholtens  2-0Partij
 Zhengyi Li  - Ludwika Moczulska (1921) 0-2Partij
 Marie Gabbert  - Darina Skorohod  0-2Partij
 Elena Kychkina (1957) - Ganchimeg Togmid  2-0Partij
 Duurenbileg Ganbat  - Nicole de Vries (1900) 2-0Partij
 Yana Lazovik (1878) - Palina Kazlova (1897) 1-1Partij
 Vera Gorbacheva (2026) - Olga Balukova  0-2Partij
 Margad Enkhbayar  - Yurui Liu  1-1Partij