HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   AK Pupillen M Ulaanbaatar 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Veterans 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Misheel Bayar  1900   PupM   9 8 1 0 17 70 83
2   Duurenbileg Ganbat  1933   PupM   9 5 3 1 13 73 90
3   Davaadejid Dashjamts    PupM   9 4 3 2 11 74 91
4   Anujin Baatarkhuu    PupM   9 3 5 1 11 72 89
5   Tungalagtamir Baasanjav    PupM   9 3 5 1 11 69 82
6   Buyandelger Gantumur    PupM   9 4 3 2 11 66 79
7   Zhengyi Li  1900   PupM   9 4 2 3 10 77 94
8   Yuqing Li    PupM   9 1 8 0 10 69 82
9   Jargalmaa Bayarsaikhan    PupM   9 3 4 2 10 67 84
10   Selenge Badamgarav    PupM   9 5 0 4 10 66 77
11   Ununjargal Battur    PupM   9 4 2 3 10 62 79
12   Sugarsuren Erdenebat    PupM   9 3 4 2 10 59 70
13   Namuunaa Uuganbayar    PupM   9 2 5 2 9 69 82
14   Lixuan Yang    PupM   9 2 5 2 9 65 76
15   Bayarjargal Uuganbaatar    PupM   9 4 1 4 9 61 78
16   Khaliunaa Batbayar    PupM   9 2 5 2 9 53 70
17   Munkhjin Baatarkhuu    PupM   9 3 2 4 8 64 75
18   Khongorzul Damba    PupM   9 3 2 4 8 63 80
19   Oyunkhand Ganbaatar    PupM   9 2 4 3 8 57 68
20   Surmaasuren Purevsuren    PupM   9 2 4 3 8 56 66
21   Odmaa Saingerel    PupM   9 3 1 5 7 61 74
22   Mungunsamai Natar    PupM   9 3 1 5 7 51 62
23   Nominjin Todbayar    PupM   9 2 2 5 6 58 68
24   Ganaa Namnanjantsan    PupM   9 2 2 5 6 55 65
25   Burenbuyan Erkhembayar    PupM   9 3 0 6 6 54 65
26   Dummy    PupM   9 0 0 9 0 53 63
 Ronde 9 
 do 28-07-2016  Burenbuyan Erkhembayar  - Ganaa Namnanjantsan  0-2
 Nominjin Todbayar  - Mungunsamai Natar  0-2
 Odmaa Saingerel  - Lixuan Yang  0-2
 Surmaasuren Purevsuren  - Khaliunaa Batbayar  0-2
 Munkhjin Baatarkhuu  - Selenge Badamgarav  0-2
 Khongorzul Damba  - Sugarsuren Erdenebat  0-2
 Jargalmaa Bayarsaikhan  - Oyunkhand Ganbaatar  2-0
 Namuunaa Uuganbayar  - Buyandelger Gantumur  0-2
 Yuqing Li  - Tungalagtamir Baasanjav  1-1
 Davaadejid Dashjamts  - Zhengyi Li (1900) 2-0
 Anujin Baatarkhuu  - Duurenbileg Ganbat (1933) 1-1
 Ununjargal Battur  - Misheel Bayar (1900) 0-2