HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova CMFF 2106   PupM   9 6 3 0 15 77 89
2   Maryia Chasnakova CMFF 1922   PupM   9 4 4 1 12 75 90
3   Zhengyi Li  1900   PupM   9 4 4 1 12 72 87
4   Misheel Bayar CMFF 1929   PupM   9 4 4 1 12 71 86
5   Tunaara Fedorova    PupM   9 4 3 2 11 76 91
6   Rita Packauskaite  1898   PupM   9 3 5 1 11 75 90
7   Vira Popruha    PupM   9 4 3 2 11 68 83
8   Aygiza Muhametyanova    PupM   9 5 0 4 10 72 87
  Alena Bolshakova    PupM   9 3 4 2 10 72 87
10   Anujin Baatarkhuu    PupM   9 4 2 3 10 64 76
11   Darya Bravaya  1950   PupM   9 3 3 3 9 71 83
12   Jing Li (3)    PupM   9 2 5 2 9 67 79
13   Elisabeth Kramer  1900   PupM   9 3 3 3 9 63 78
14   Triinu Jalg  1911   PupM   9 1 7 1 9 60 72
  Elizaveta Borodacheva    PupM   9 2 5 2 9 60 72
16   Karmen Kuusik  1915   PupM   9 3 3 3 9 53 64
  Ulkar Babanli    PupM   9 3 3 3 9 53 63
18   Davaadejid Dashjamts    PupM   9 2 4 3 8 66 78
19   Han Xiao    PupM   9 3 2 4 8 60 71
20   Klaudia Adamczyk  1966   PupM   9 2 3 4 7 59 70
21   Yneke Goerres    PupM   9 2 3 4 7 52 64
22   Amina Shabanova    PupM   9 2 2 5 6 52 62
23   Reka Orosz    PupM   9 1 1 7 3 57 67
24   Banu Duzen    PupM   9 0 0 9 0 56 67
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Amina Shabanova  - Reka Orosz  2-0Partij
 Ulkar Babanli  - Yneke Goerres  2-0Partij
 Klaudia Adamczyk (1966) - Karmen Kuusik (1915) 0-2Partij
 Banu Duzen  - Elizaveta Borodacheva  0-2Partij
 Anujin Baatarkhuu  - Davaadejid Dashjamts  2-0Partij
 Elisabeth Kramer (1900) - Jing Li (3)  1-1Partij
 Triinu Jalg (1911) - Darya Bravaya (1950) 1-1Partij
 Han Xiao  - Aygiza Muhametyanova  0-2Partij
 Tunaara Fedorova  - Zhengyi Li (1900) 1-1Partij
 Rita Packauskaite (1898) - Vira Popruha  0-2Partij
 Misheel Bayar (1929) - Maryia Chasnakova (1922) 2-0Partij
 Alena Bolshakova  - Olga Balukova (2106) 1-1Partij