HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Bielawa 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova    WelM   9 9 0 0 18 73 87
2   Diana Pogosyan    WelM   9 7 0 2 14 76 94
3   Olga Balukova    WelM   9 6 1 2 13 76 94
4   Ekaterina Beller    WelM   9 6 0 3 12 65 79
5   Rita Packauskaite    WelM   9 5 1 3 11 78 96
6   Palina Kazlova    WelM   9 5 1 3 11 67 85
7   Malwina Bajkowska    WelM   9 5 0 4 10 76 94
8   Natalia Gapon    WelM   9 5 0 4 10 73 91
9   Linda Barkovska    WelM   9 5 0 4 10 72 90
10   Katarzyna Pisarska    WelM   9 5 0 4 10 61 72
11   Amina Shabanova    WelM   9 4 1 4 9 64 78
12   Anete Baltause    WelM   9 4 1 4 9 61 74
13   Audra Stepanauskaite    WelM   9 3 3 3 9 57 67
14   Paulina Kmiec    WelM   9 4 0 5 8 70 84
15   Nicole de Vries    WelM   9 3 2 4 8 67 85
16   Karmen Kuusik    WelM   9 3 2 4 8 57 69
  Sintija Brigzne    WelM   9 4 0 5 8 57 68
18   Oliwia Szwiec    WelM   9 4 0 5 8 54 66
19   Maria Krasinska    WelM   9 4 0 5 8 50 59
20   Anett Moor    WelM   9 3 1 5 7 52 70
21   Marie Beres    WelM   9 2 1 6 5 55 67
22   Daria Wasienko    WelM   9 2 1 6 5 52 62
23   Noja Misiute    WelM   9 2 1 6 5 50 59
24   Dummy    WelM   9 0 0 9 0 49 59
 Ronde 9 
 wo 07-08-2013  Natalia Gapon  - Maryia Chasnakova  0-2
 Linda Barkovska  - Diana Pogosyan  0-2
 Malwina Bajkowska  - Olga Balukova  0-2
 Ekaterina Beller  - Rita Packauskaite  2-0
 Paulina Kmiec  - Palina Kazlova  0-2
 Katarzyna Pisarska  - Nicole de Vries  2-0
 Anete Baltause  - Amina Shabanova  1-1
 Karmen Kuusik  - Audra Stepanauskaite  1-1
 Anett Moor  - Maria Krasinska  0-2
 Oliwia Szwiec  - Noja Misiute  2-0
 Daria Wasienko  - Marie Beres  0-2