HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anna Sultanova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Amina Shabanova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Audra Stepanauskaite    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Viktoryia Nikalayeva    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Lada Kulagina    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Klaudia Adamczyk    WelM   1 1 0 0 2 0 0
  Elizaveta Borodacheva    WelM   1 1 0 0 2 0 0
8   Maryia Chasnakova    WelM   1 1 0 0 2 0 0
9   Kseniya Bielaia    WelM   1 1 0 0 2 0 0
10   Elisabeth Kramer    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
11   Anastasia Divnogorskaia    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
12   Tunaara Fyodorova    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
13   Daryna Mosiienko    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Anete Baltause    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Anastasiya Korobeynikova    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Aleksandra Walkowska    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
  Triinu Jalg    WelM   1 0 1 0 1 -1 0
18   Valeria Zarovska    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Hanna Kulagina    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Katarzyna Pisarska    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Berit Antoi    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Kristine Urtane    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Hanna Baryshava    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Liza Zaharova    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
  Darya Filipava    WelM   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 do 07-08-2014  Kseniya Bielaia  - Hanna Kulagina  2-0
 Elizaveta Borodacheva  - Kristine Urtane  2-0
 Darya Filipava  - Lada Kulagina  0-2
 Viktoryia Nikalayeva  - Liza Zaharova  2-0
 Aleksandra Walkowska  - Triinu Jalg  1-1
 Hanna Baryshava  - Audra Stepanauskaite  0-2
 Berit Antoi  - Amina Shabanova  0-2
 Elisabeth Kramer  - Anete Baltause  1-1
 Maryia Chasnakova  - Katarzyna Pisarska  2-0
 Daryna Mosiienko  - Anastasiya Korobeynikova  1-1
 Anastasia Divnogorskaia  - Tunaara Fyodorova  1-1
 Anna Sultanova  - Valeria Zarovska  2-0