HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Klaudia Adamczyk    WelM   2 2 0 0 4 0 2
2   Maryia Chasnakova    WelM   2 2 0 0 4 0 2
3   Audra Stepanauskaite    WelM   2 2 0 0 4 0 2
4   Kseniya Bielaia    WelM   2 1 1 0 3 0 3
  Elizaveta Borodacheva    WelM   2 1 1 0 3 0 3
  Anastasiya Korobeynikova    WelM   2 1 1 0 3 0 2
  Anete Baltause    WelM   2 1 1 0 3 0 2
8   Tunaara Fyodorova    WelM   2 1 1 0 3 0 2
9   Viktoryia Nikalayeva    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Lada Kulagina    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Katarzyna Pisarska    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Amina Shabanova    WelM   2 1 0 1 2 0 4
  Kristine Urtane    WelM   2 1 0 1 2 0 3
14   Anastasia Divnogorskaia    WelM   2 0 2 0 2 0 3
15   Anna Sultanova    WelM   2 1 0 1 2 0 3
  Elisabeth Kramer    WelM   2 0 2 0 2 0 3
  Daryna Mosiienko    WelM   2 0 2 0 2 0 3
  Darya Filipava    WelM   2 1 0 1 2 0 2
19   Hanna Baryshava    WelM   2 0 1 1 1 0 4
  Aleksandra Walkowska    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Triinu Jalg    WelM   2 0 1 1 1 0 3
  Valeria Zarovska    WelM   2 0 1 1 1 0 2
  Liza Zaharova    WelM   2 0 1 1 1 0 2
24   Dummy    WelM   2 0 0 2 0 0 4
  Hanna Kulagina    WelM   2 0 0 2 0 0 3
  Berit Antoi    WelM   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 do 07-08-2014  Kristine Urtane  - Hanna Kulagina  2-0
 Liza Zaharova  - Hanna Baryshava  1-1
 Katarzyna Pisarska  - Berit Antoi  2-0
 Lada Kulagina  - Klaudia Adamczyk  0-2
 Kseniya Bielaia  - Elizaveta Borodacheva  1-1
 Valeria Zarovska  - Anastasia Divnogorskaia  1-1
 Elisabeth Kramer  - Daryna Mosiienko  1-1
 Anete Baltause  - Triinu Jalg  2-0
 Anastasiya Korobeynikova  - Aleksandra Walkowska  2-0
 Audra Stepanauskaite  - Viktoryia Nikalayeva  2-0
 Amina Shabanova  - Maryia Chasnakova  0-2
 Tunaara Fyodorova  - Anna Sultanova  2-0