HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Audra Stepanauskaite    WelM   3 3 0 0 6 2 6
2   Maryia Chasnakova    WelM   3 2 1 0 5 4 8
3   Klaudia Adamczyk    WelM   3 2 0 1 4 4 10
  Kseniya Bielaia    WelM   3 1 2 0 4 4 9
  Elisabeth Kramer    WelM   3 1 2 0 4 4 8
  Elizaveta Borodacheva    WelM   3 1 2 0 4 4 8
  Anete Baltause    WelM   3 1 2 0 4 4 8
  Anastasiya Korobeynikova    WelM   3 1 2 0 4 4 8
  Daryna Mosiienko    WelM   3 1 2 0 4 4 8
10   Tunaara Fyodorova    WelM   3 1 2 0 4 4 8
11   Katarzyna Pisarska    WelM   3 2 0 1 4 2 7
  Lada Kulagina    WelM   3 2 0 1 4 2 6
13   Anastasia Divnogorskaia    WelM   3 1 2 0 4 2 6
14   Triinu Jalg    WelM   3 1 1 1 3 2 6
15   Viktoryia Nikalayeva    WelM   3 1 0 2 2 4 10
  Amina Shabanova    WelM   3 1 0 2 2 4 9
  Darya Filipava    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Anna Sultanova    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Kristine Urtane    WelM   3 1 0 2 2 4 8
20   Aleksandra Walkowska    WelM   3 0 2 1 2 3 7
21   Hanna Kulagina    WelM   3 1 0 2 2 2 6
  Berit Antoi    WelM   3 1 0 2 2 2 6
  Liza Zaharova    WelM   3 0 2 1 2 2 4
24   Valeria Zarovska    WelM   3 0 1 2 1 3 7
25   Hanna Baryshava    WelM   3 0 1 2 1 2 8
26   Dummy    WelM   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 do 07-08-2014  Aleksandra Walkowska  - Liza Zaharova  1-1
 Triinu Jalg  - Valeria Zarovska  2-0
 Berit Antoi  - Hanna Baryshava  2-0
 Anastasia Divnogorskaia  - Anna Sultanova  2-0
 Viktoryia Nikalayeva  - Katarzyna Pisarska  0-2
 Amina Shabanova  - Elisabeth Kramer  0-2
 Darya Filipava  - Daryna Mosiienko  0-2
 Lada Kulagina  - Kristine Urtane  2-0
 Tunaara Fyodorova  - Anastasiya Korobeynikova  1-1
 Elizaveta Borodacheva  - Anete Baltause  1-1
 Klaudia Adamczyk  - Audra Stepanauskaite  0-2
 Maryia Chasnakova  - Kseniya Bielaia  1-1